Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest piątek, 15 listopada 2019 r.
 

 

Po raz kolejny „Staszic” gotowy na województwo

Dnia  10-go października, 2011 w Tomaszowie Lubelskim odbyła się Rejonowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych.  Licealistki w pięknym stylu zajęły drugie miejsce co zakwalifikowało je do mistrzostw województwa, które odbędą się 20-go października.

Mimo zimnej październikowej pogody duch walki nie malał, a determinacja i poświęcenie zawodniczek urzeczywistnił ich znakomity czas 29.34 na dystansie 10x800 metrów.

Hrubieszów reprezentowały: Magda Mielniczuk, Kamila Pirogowicz, Aleksandra Kożuch, Izabela Blacha, Katarzyna Mazurek, Karolina Kasprowicz, Natalia Podgórska, Katarzyna Grabowska, Kamila Kożuch,  Paulina Worożbit oraz Karolina Głąb, Magdalena Miłosz, Karolina Mielniczuk.

Uczennice Zespołu  Szkół nr 2, które zostały przygotowane przez Annę  Kusiak i Barbarę Cygan, zdobywają wysokie wyniki reprezentując  powiat Hrubieszowski.  Opiekunki  drużyny poświęcają swoim wychowankom wiele cennej uwagi, aby możliwe było połączenie nauki ze sportem. To poświęcenie przynosi spodziewane rezultaty, a  rok  2010/2011 jest szczególnie owocny.  Dzięki nim „Staszic” wygrał  Licealiadę lekkoatletyczną i Biegi przełajowe  w  powiecie, w rejonie oraz kwalifikacje do zawodów wojewódzkich, co reprezentuje najwyższe wyniki wśród hrubieszowskich szkół ponadgimnazjalnych.   Trzymamy kciuki za również wysokie rezultaty  w województwie!

Opracowały:

Anna Kusiak i Barbara Cygan

 
Powrót