Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest sobota, 19 października 2019 r.
 

 

Tak świętowaliśmy Dzień Dziecka

Pielęgnując tradycję Dnia Dziecka klasa IID liceum wraz z opiekunem Szkolnego Koła PCK p. Anną Pękowską odwiedziła uczniów Specjalistycznego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Hrubieszowie.
Dzień Dziecka w ośrodku był wyjątkowy. Od rana zamiast szkolnego dzwonka rozbrzmiewała muzyka. Do rywalizacji w rozgrywkach sportowych stanęli uczniowie i nauczyciele. Rozegrano mecze w koszykówkę, siatkówkę i unihokeja. Obserwatorzy dopingowali obie drużyny, nie mogąc do końca rozgrywek zdecydować, komu kibicują J Za udział w zawodach wszyscy otrzymali słodycze.
Uczniowie liceum razem z dziećmi przenieśli się w świat artystycznych wyzwań i wykonali piękne prace plastyczne. Następnie w połączonych drużynach „taki Duży z takim Małym” brali udział w grach i zabawach sportowych. Konkurencje były bardzo trudne, ale wszyscy zawodnicy dzielnie sobie z nimi poradzili. Najciekawsza okazała się zabawa z Mumią. Młodzież z liceum przygotowała upominki dla najmłodszych dzieci, a dla wszystkich uczniów miłe niespodzianki w loterii fantowej.
Janusz Korczak napisał „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. W tym dniu, dzięki naszym uczniom, cały świat miał okazję śmiać się mocno i długo.
 

Powrót