Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest wtorek, 16 lipca 2019 r.
 

 

Mamy LAUREATA!

7.I.2008r. odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z języka polskiego. 9 miejsce w Polsce zajęła Iga Stankiewicz, uczennica klasy II a gimnazjum przygotowana przez p. Dorotę Sędłak.

Wyniki Olimpiady z języka polskiego:

Klasa 1

Nazwisko i imię

Miejsce

Punkty

Jagoda Dąbek

17

44

Oktawian Kopczyński

17

44

Klaudia Żuber

17

44

Natalia Radelczuk

19

42

Justyna Więch

19

42

Paula Małecka

21

40

Jakub Łata

22

39

Magdalena Mielniczuk

23

38

Mateusz Pałka

23

38

Michał Kurowski

24

37

Joanna Rutkowska

27

34

Klasa 2

Iga Stankiewicz

9

52

Agata Płoszaj

11

50

Izabela Poleszak

13

48

Magdalena Rubacha

13

48

Izabela Blacha

15

46

Dominika Dragun

15

46

Magdalena Najczuk

15

46

Kacper Olszyński

15

46

Robert Rupik

15

46

Małgorzata Stachowiak

15

46

Anna Stronkowska

17

44

Monika Cencelewicz

19

42

Aleksandra Dyjach

19

42

Marta Trześniowska

20

41

Karolina Brzóska

21

40

Anna Mirowska

21

40

Agnieszka Perehubka

21

40

Jakub Perelmuter

21

40

Mateusz Głowacki

23

38

Karolina Kasprowicz

23

38

Joanna Sala

23

38

Anita Litwin

25

36

Joanna Maciuk

25

36

Tomasz Głowacki

26

35

Anna Wasąg

26

35

Karolina Balicka

27

34

Magdalena Gis

27

34

Milena Wioławska

27

34

Paulina Budny

29

32

Aleksandra Jańczuk

29

32

Klaudia Mękal

31

30

Przemysław Dudek

33

28

Dorota Pirogowicz

34

27

Adam Rozkres

39

22

Klasa 3

Karolina Drewnik

15

46

Karolina Suchecka

15

46

Iga Wójtowicz

15

46

Paulina Osika

21

40

Justyna Rezler

21

40

Paweł Hudoba

23

38

Marianna Ulanicka

25

36

Mateusz Lachowski

27

34