Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest wtorek, 11 grudnia 2018 r.
 

Osiągnięcia uczniów w olimpiadach i konkursach w roku szkolnym 2007/2008

W VIII edycji konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez Fundację Kultury i Przyjaźni Polsko - Francuskiej im. Stefana i Krystyny Du Chateau I nagrodę, w postaci miesięcznego pobytu w Paryżu połączonego z udziałem w zajęciach w międzynarodowej szkole języka francuskiego zdobyła Magdalena Janiec uczennica klasy Ie.

Konkursy i olimpiady

Laureaci i finaliści

IV Regionalny Konkurs Informatyczny @LGORYTM, LSCDN w Zamościu

W. Błaszczuk – laureat

Konkurs Matematyczny „Zagimak”, LSCDN w Zamościu

Agata Płoszaj - laureat

Agata Kicun – laureat

XV Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła, Kuria Diecezjalna w Zamościu

Izabela Poleszak – finalista

Maria Prus – laureat

Konkurs Matematyczny – etap wojewódzki KO w Lublin

Wojciech Błaszczuk – finalista

Konkurs Historyczny – etap wojewódzki KO w Lublinie

Mateusz Lachowski – laureat

Konkurs J. Rosyjskiego – etap Wojewódzki

 

Iga Wojtowicz – laureat

Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego – Olimpus 2008

 

Iga Stankiewicz - IX miejsce – szczebel centralny

IX Międzyszkolny Konkurs Kulturoznawczy

 

Izabela Poleszak – II miejsce – laureat

MIX Ogólnopolski Konkurs z j. niemieckiego

 

Paulina Bojarczuk – 14 miejsce w konkursie ogólnopolskim

Wojewódzki Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Szacach o Puchar Lub. Kuratora Oświaty.

Mariusz Luchowski – III miejsce

Kamil Szeląg

Maciej Pędrak

Marzena Filipek

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

Jacek Kurzydlowski - laureat etapu wojewódzkiego – reprezentant województwa na etap centralny (który odbędzie się 6-8 VI)

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

 

Kuszmiruk Paulina – wyróżnienie za prace indywidualne w konkursie ogólnopolskim

Oleszek Joanna

Szymańska Kinga

Fila Paulina

Huskowska Marlena

Wysocka Natalia

Chudzik Ewelina

Konkurs Matematyczny dla szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem UMCS Lublin

Sebastian Malinowski – finalista

Tomasz Woźniak – laureat

Kamil Szeląg – laureat

Aleksandra Mardofel – laureat

 

Konkurs matematyczny Kangur

 

Marta Szumiata – laureat

Tomasz Woźniak – laureat

Kamil Szeląg – laureat

Bartłomiej Soja – laureat

Konkurs IV Potyczki Matematyczne organizowane przez – UMCS Lublin

 

Sebastian Malinowski – laureat

Kamil Szeląg – laureat

Tomasz Woźniak – laureat

 
(c) A. Bogatko