Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest piątek, 15 listopada 2019 r.
 

Osiągnięcia w roku 2005/2006

Nazwa olimpiady lub konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Etap - szczebel

Laureat lub finalista

Imię i nazwisko nauczyciela

Konkurs matematyczny

Piotr Sala

wojewódzki

(3 etap)

finalista

Marek

Krasiński

Olimpiada wiedzy ekologicznej.

Jacek Kurzydłowski

wojewódzki

finalista

Anna Michalczuk

Konkurs „Żydzi w mojej miejscowości i okolicy.”

Agnieszka Bernaś

wojewódzki

finalista

Elżbieta Dąbrowska

Konkurs Wiedzy Biblijnej.

Ewelina Gazda

Mateusz Kulczycki

diecezjalny

finalista

finalista

s. Teresa Gwiazda

Olimpiada Teologii Katolickiej.

Łukasz Stawicki

ogólnopolski

laureat

s. Teresa Gwiazda

Konkurs „Moja rodzina na zakrętach historii”

Katarzyna Adamkiewicz

ogólnopolski

laureat

Agnieszka Jamroż

Międzyszkolny Konkurs Kulturoznawczy.

Anna Pukaluk

Anna Mołodowiec

wojewódzki

finalista

finalista

Katarzyna Krotkiewicz

Olimpiada z Wiedzy o społeczeństwie.

Elżbieta Pawluk vel Kiryczuk

Łukasz Iżowski

wojewódzki

Finalista

 

finalista

Janusz Woźnica

Ogólnopolski Konkurs Norwidowski.

Monika Kraszkiewicz

ogólnopolski

finalista

Beata Trześniowska

Konkurs grafiki komputerowej „FOTOGRAF 2006”

Andrzej Bogatko

powiatowy (powiat zamojski)

finalista

Anna Jańczuk

Konkurs Języka Rosyjskiego.

Paulina Szymańska

Aleksandra Mardofel

Dominika Skrzyńska

 

Ewelina Harapiuk

wojewódzki

 

wojewódzki

 

wojewódzki

 

wojewódzki

finalista

 

finalista

 

finalista

 

 

laureat

Helena Kiszko

 

Helena Kiszko

 

Helena Kiszko

 

 

Małgorzata Łepik

 

 

 

 

 

 

Nazwa olimpiady lub konkursu

Imię i nazwisko

 ucznia

Etap - szczebel

Imię i nazwisko nauczyciela - opiekuna

1

2

3

6

Olimpiada Historyczna

Anna Bogucka  I e

Łukasz Iżowski III e

Mateusz Kulczycki II e

okręgowy

(Lublin)

JanuszWoźnica

 

Agnieszka Jamroż

Konkurs Historyczny „Parlamentaryzm polski”.

 

Łukasz Iżowski III e

Adrian Chłopeniuk I e

Kapica Tomasz I e

Kamil Rodzik I e

 

Mateusz Kulczycki II e

Łukasz Łobocki II e

Krzysztof Kusiak III d

Zbigniew Kozik III d

Grzegorz Zając III d

okręgowy

Janusz Woźnica

 

 

 

 

Agnieszka Jamroż

Olimpiada Filozoficzna.

Paulina Klajda III f

 

Magda Marciniak III b

Justyna Kodzis II e

okręgowy (Lublin)

Janusz Woźnica

 

Agnieszka Jamroż

Konkurs „Moja rodzina na zakrętach historii”.

Katarzyna

Adamkiewicz III c

Jolanta Szczepanik III b

Organizator Studio Historii Mówionej Radia Lublin współpraca z UMCS i KUL

Agnieszka Jamroż

Konkurs wiedzy o Hrubieszowie i Ludziach z nim związanych.

Marlena Szumiata II bg

Muzeum w Hrubieszowie

Agnieszka Jamroż

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie.

Łukasz Iżowski III e

Elżbieta Pawluk vel Kiryczuk III e

 

Janusz Woźnica

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej.

Łukasz Łobocki II e

 

Elżbieta Pawluk vel Kiryczuk III e

 

 

Agnieszka Jamroż

Janusz Woźnica

Olimpiada Wiedzy o Europie.

Łukasz Łobocki II e

Elżbieta Pawluk vel Kiryczuk III e

Kapica Tomasz I e

 

Agnieszka Jamroż

Janusz Woźnica

Konkurs Polonistyczny.

Mariusz Luchowski III bg

Marlena Łyda III bg

Marek Kowalczuk III bg

Justyna Wietrzyk III bg

 

Joanna Lewandowska IIIcg

Monika Szumiata IIIcg

Weronika Czarnota III cg

Angelika Greniuk IIIcg

Magdalena Kędziora IIIcg

Magdalena Samsonowicz III cg

 

Dorota Sędłak

 

 

 

 

Beata Trześniowska

Konkurs recytatorski „Poezja Ziemi Hrubieszowskiej”.

5 uczniów

 

Katarzyna Krotkiewicz

Anna Jaśków

VII Międzyszkolny Konkurs Kulturoznawczy

 

Anna Pukaluk I a

Anna Mołodowiec II f

szkolny

(zakwalifiko-wane do II etapu)

Katarzyna Krotkiewicz

Olimpiada Artystyczna

Kinga Szpak II a

Szymon Rynkiewicz III f

Ewa Bulisz III e

szkolny

Anna Jańczuk

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Plakat promujący XX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Turynie”

Uczniowie klas Iag, Ibg, Icg

szkolny

Anna Jańczuk

III Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

Monika Ogórek Ia

szkolny

Anna Jańczuk

XI Konkurs Plastyczny i Poetycki „Zostań z nami Panie w Eucharystii”

Kons Justyna III e

Kulczycki Mateusz II e

Kaszuba Aleksandra III e

 

 

. II edycja Konkursu Ogólnopolskiego „Pomóż ocalić życie bezbronnemu”- prace plastyczne, poetyckie, fotograficzne.

50 uczniów

 

 

Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła.

32 uczniów

 

Kamil Szeląg II ag

Maria Prus I ag

 

Maria Prus I ag

szkolny

 

powiatowy

 

 

diecezjalny

x. Marek Tworek

Wojciech Borkowski

 

W. Borkowski

. XV Olimpiada Teologii Katolickiej

20 uczniów

Łukasz Stawicki II d

Łukasz Szpyrka Ie

szkolny

diecezjalny

 

s. Teresa Gwiazda

x. Marek Tworek

 

(c) A. Bogatko