Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest środa, 22 listopada 2017 r.
 

  1. Alicja Borkowska - j. polski
  2. Czesława Semczuk - matematyka
  3. Jarosław Grzeszczuk - matematyka
  4. Anna Potrzeszcz - j. polski
  5. Katarzyna Krotkiewicz - j. polski
  6. Dorota Sędłak - j. polski
  7. Beata Trześniowska - j. polski
  8. Barbara Wierzchowska - j. polski
  9. Joanna Szabat - j. polski
  10. Elżbieta Dąbrowska - historia
  11. Agnieszka Jamroż - historia
  12. Bogdan Leszczuk - wiedza o społeczeństwie
  13. Edyta Wolańczuk - historia, wiedza o społeczeństwie
  14. Monika Młynarczuk - geografia
  15. Agnieszka Umer - geografia, podstawy przedsiębiorczości
  16. Barbara Brzezicka - matematyka
  17. Marek Krasiński - matematyka
  18. Anna Pękowska - matematyka
  19. Marzena Banach - matematyka
  20. Andrzej Bielak - fizyka
  21. Janina Mirska - fizyka
  22. Anna Modzelwska - chemia
  23. Grażyna Zdulska - chemia
  24. Anna Michalczuk - biologia
  25. Marta Krupa - biologia
  26. Anna Jańczuk - wiedza o kulturze, plastyka, zajęcia artystyczne, zajęcia techniczne
  27. Iwona Fietko - informatyka, technologia informacyjna, matematyka
  28. Arkadiusz Sala - informatyka, technologia informacyjna
  29. Katarzyna Dziumaga - j. niemiecki
  30. Urszula Pasieka - j. niemiecki
  31. Helena Kiszko - j. rosyjski
  32. Małgorzata Łepik - j. rosyjski
  33. Ludwika Siudyka - j. rosyjski
  34. Joanna Lis - j. angielski, j. łaciński
  35. Jarosław Mikita - j. angielski
  36. Sylwia Pabisiak-Zaprzała - j. angielski
  37. Joanna Pudłowska - j. angielski
  38. Anna Madej - j. angielski
  39. Anna Czerw - j. angielski
  40. Agnieszka Perkman - j. angielski
  41. Magdalena Kamińska - j. angielski
  42. Dominika Serafin - wychowanie fizyczne
  43. Andrzej Chwedczuk - wychowanie fizyczne
  44. Barbara Cygan - wychowanie fizyczne
  45. Robert Harpeniuk - wychowanie fizyczne, przysposobienie obronne
  46. Zbigniew Krawczuk - wychowanie fizyczne
  47. Anna Kusiak - wychowanie fizyczne
  48. Dawid Lewandowski - wychowanie fizyczne
  49. Andrzej Pochylczuk - wychowanie fizyczne
  50. Aneta Franke - muzyka
  51. Bernarda Kozieł - religia
  52. Jadwiga Szczepaniak - religia
  53. Wojciech Borkowski - religia, informatyka
  54. ks. Waldemar Szczepaniuk - religia
  55. Jolanta Korneluk - pedagog
  56. Irmina Leszczuk - nauczyciel, bibliotekarz
  57. Regina Kopera - nauczyciel, bibliotekarz
  58. Małgorzata Wręga - nauczyciel, bibliotekarz

 

 

(c) A. Bogatko