Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 r.
 

 

Lista absolwentów

 

1921/22

1.        Adamski Marceli Cezary

2.        Dubiszewski Jerzy

3.        Fajl Salomon Jankiel

4.        Prel Antoni

5.        Tusiewicz Leon

1922/23

1.        Białkowski Ludwik

2.        Brandt Symcha

3.        Ciesielczuk Stanisław

4.        Cypryszewski Kazimierz

5.        Greger Stefan

6.        Hubel Abram

7.        Milowicz Leon

1923/24

1.        Adamaszek Józef Icek

2.        Berger Szloma Moszko

3.        Białkowski Tadeusz

4.        Biernacki Stanisław

5.        Imiela Wit Jerzef

6.        Krawczyk Maurycy

7.        Lisiewicz Tomasz

8.        Milowicz Stanisław

9.        Mroczek Władysław

10.     Pszej Maksym

11.     Soroczyński Wacław

12.     Wasylewski Zygmunt

13.     Wawrynowicz Antoni

1924/25

1.        Domański Józef

2.        Hubek Szmul

3.        Hubiński Edward Bolesław

4.        Krawczyk Bogusław

5.        Kucharski Franciszek

6.        Lenard Hieronim

7.        Leonowicz Leon Dominik

8.        Ratniew vel Rafniewski Bencjan

9.        Regel Abram Zelman

10.     Szymański Franciszek

11.     Zalewski Zbigniew

1925/26

1.        Bojarczuk Stanisław

2.        Ciesielczuk Władysław

3.        Dudziński Nikodem

4.        Gerlecki Stanisław

5.        Kwit Władysław

6.        Lanemański Zygmunt

7.        Makowski Zygmunt

8.        Milowicz Tadeusz

9.        Miszczuk Aleksander

10.     Orensztejn Froim

11.     Sahajko  Nikander

12.     Soroka Jan

13.     Szczerbik Bronisław

14.     Szturm Szyja

15.     Sztych Efroim

16.     Wajda Władysław

1926/27

1.        Apel Szloma Dawid

2.        Białogrzewski Janusz

3.        Busiuk Andrzej

4.        Cróściewicz Tadeusz

5.        Czarkowski Jan

6.        Hajkiewicz Jan

7.        Janicki Witold Szymon

8.        Kalita Władysław

9.        Klębukowski Stefan

10.     Koszałka Jan

11.     Kuźmiński Antoni

12.     Lutnicki Zygfryd Sylwester

13.     Rabinowicz /Jola/ Jol.

14.     Snieszko Tadeusz

15.     Stormke Antoni Teofil

1927/28

1.        Boczkowski Feliks

2.        Ciesielczuk Franciszek

3.        Dyl Marjan Stanisław

4.        Janicki Mieczysław

5.        Krzywonos Jan

6.        Machnik Stanisław

7.        Pawłowski Czesław

8.        Podkowik Franciszek

9.        Sadowski Michał

10.     Sławatyński Adam

11.     Stepkowski Leopold

12.     Sitkowski Stanisław

13.     Walczuk Józef

14.     Zderkiweicz Michał

1928/29

1.        Adamaszek Ber

2.        Ajzenkranc Matys

3.        Błaszkowski Józef

4.        Bohun Antoni

5.        Demendecki Tomasz

6.        Kłębukowski Aleksander

7.        Krajcer Józef

8.        Kucharski Kazimierz

9.        Lutnicki Witold

10.     Michajłowski Jerzy

11.     Milowicz Michał

12.     Murasiewicz Tadeusz

13.     Paszkowski Borys

14.     Paszkiewicz-Poszkus

15.     Prymost Ziskind

16.     Sadowski Bronisław

17.     Zienkiewicz Andrzej

1929/3 

1.        Bajkiewicz Zdzisław

2.        Bender Józef

3.        Chomiak Tadeusz

4.        Cieśla Stanisław

5.        Fajl Jankiel

6.        Finkielszteja Abram

7.        Florkowicz Adam

8.        Hermanowski Walerian

9.        Lanemański Wacław

10.     Lapa Erwin Leonidas

11.     Łuszczuk Jan

12.     Majkut Franciszek

13.     Malcew Grzegorz

14.     Michalko Tadeusz

15.     Naszyński Marjan

16.     Oronsztoj Szloma

17.     Orlik Władysław

18.     Piwkowski Jan

19.     Plizga Jan

20.     Romanowicz Arseniusz

21.     Rzewuski Zdzisław

22.     Samolej Bolesław

23.     Staszczuk Ignacy

24.     Zajd Srul Moszko

25.     Zarębiński Kazimierz

26.     Zdanowicz Leonard Feliks

1930/31

1.        Anyszkiewicz Antoni

2.        Daleczko Władysław

3.        Efros Abram Judka

4.        Jakimiński Stanisław

5.        Korłowicz Kazimierz

6.        Kopytek Józef Klemens

7.        Kaściuk Kazimierz

8.        Kucharski Tadeusz

9.        Kwiatkowski Jan

10.     Laks Szul Lejba

11.     Newłaczyn Edmund

12.     Niemczykowski Antoni

13.     Nideforuk Józef

14.     Opalski Julian

15.     Orensztejn Uszcz

16.     Pietruk Aleksander

17.     Rogiel Józef Lejba

18.     Waksoman Zyskind

19.     Wiśniewski Jan

20.     Witkowski Stefan

21.     Zilbersztajn Mojżesz

1931/32

1.        Chomiak Marian

2.        Chróścicki Antoni

3.        Ciesielczuk Antoni

4.        Grabowski Tadeusz

5.        Grinberg Icko

6.        Knop Mendel

7.        Kucharski Władysław

8.        Morawicz Kazimierz

9.        Moskalski Jan

10.     Nagrodzki Leopold

11.     Perec Froim

12.     Prus Stanisław

13.     Skrzetuski Paweł

14.     Szczygłowski Czesław

15.     Wojdatt Stanisław

1932/33

1.        Apel Jankiel

2.        Bogucki Władysław

3.        Bojarczuk Roman

4.        Brzozowski Dominik

5.        Galicki Feliks

6.        Jasiński Stanisław

7.        Jastrzębski Edward

8.        Kraszkiewicz Antoni

9.        Krowiński Tadeusz

10.     Lenard Wacław

11.     Nirenberg Josef

12.     Szczur Jan

13.     Waksman Aleksander

14.     Waszyński Kazimierz

15.     Wiśniewski Edward

1933/34

1.        Chróściewicz Julian

2.        Dąbrowski Władysław

3.        Ćwikliński Tadeusz

4.        Firszt Kielman

5.        Piszkiol Fradla

6.        Ciertel Fajga

7.        Toper Barko

8.        Kornas Jan

9.        Jastrzębski Władysław

10.     Grinberg Małka

11.     Jażwiński Zygmunt

12.     Grinberg Szylem

13.     Kwasowicer Ita Mirla

14.     Majkut Janina

15.     Paszkowski Sergiusz

16.     Piwkowski Stefan

17.     Semczuk Jan

18.     Skrobiszewska Irena

19.     Serafinowicz Zygmunt

20.     Sienkan August

21.     Soroka Antoni

22.     Stormke Jan Ryszard

23.     Targoński Czesław

24.     Zelpowicz Ester Małka

25.     Wabia Mieczysław

26.     Witz Bluma

27.     Silbersztejn Abraham

28.     Szac Mirel

29.     Zieliński Kazimierz

30.     Zylberminc Sura Kajla

31.     Krawczuk Włodzimierz

32.     Terebus Aleksy

1934/35

1.        Bajkiewicz Roman

2.        Bartels Antoni

3.        Ciesielczuk Krystyna

4.        Golonko Witalis

5.        Grynszpan Maria

6.        Hajkiewicz Czesława

7.        Hapońska Leonilla

8.        Hendigery Lucjan

9.        Janiszewski Andrzej

10.     Janiszewski Edward

11.     Jangman Etla

12.     Kacchandel Eli

13.     Kościuszko Włodzimierz

14.     Michalski Stanisław

15.     Mochniej Mieczysław

16.     Pirogowicz Władysław

17.     Soroka Wacław

18.     Śliwiński Tadeusz

19.     Starzec Henryk

20.     Waksman Chaja

21.     Wolff Wacław

1935/36

1.        Bohun Ilja

2.        Ciesielczuk Wincenty

3.        Danielczuk Zofja

4.        Dąbrowski Edward

5.        Doroszewska Anna

6.        Dyl Zdzisław

7.        Fajl Chawa Rysia

8.        Finkelsztejn Frajda

9.        Hajkiewicz Wincentyna

10.     Horowicz Kelman

11.     Hukowska Janina

12.     Kozielewicz Stanisława

13.     Krowiński Ryszard

14.     Krzyszkowski Władysław

15.     Melchert Wanda

16.     Nirenberg Kidsza Mnucha

17.     Ojczenasz Sergiusz

18.     Pluskwa Franciszek

19.     Regel Ajga

20.     Rege Hersz

21.     Rojter Chaim

22.     Rządkowski Bolesław

23.     Skrobiszewski Władysław

24.     Smaga Wacław

25.     Szer Perla Dwojra

26.     Warchał Kazimierz

27.     Waszczuk Wsiewołod

28.     Wróblewski Kazimierz

29.     Zajd Chaja

30.     Żymirska Maria

1936/37

1.        Apel Rywen

2.        Bocheńska Jadwiga

3.        Boczkowska Stefania

4.        Chróściewicz Maria

5.        Czuper Franciszek

6.        Cybulska Halina Stefania

7.        Cybulska Jadwiga

8.        Cybuchowski Jerzy

9.        Dąbrowski Zenon

10.     Diduch Jadwiga

11.     Finkelsztejn Chawa

12.     Firszt Chaja

13.     Gajewski Władysław

14.     Husiatyńska Helena

15.     Kopczyńska Zdzisława

16.     Koprowski Ludwik

17.     Krygier Matla

18.     Kuczer Szymon

19.     Linkowska Maria

20.     Maryńczuk Wacław

21.     Melchert Halina

22.     Naj Nechuma

23.     Padkowski Godysław

24.     Papier Chaja

25.     Piwkowski Piotr

26.     Rabinowicz Kopel Ela

27.     Radelczuk Zofia

28.     Samochwalenko Eugeniusz

29.     Szapiro Fajga Mala

30.     Słomiński Stanisław

31.     Tomaszczuk Ryszard

32.     Tomaszyński Jerzy

33.     Waszczuk Aleksander

34.     Waszczuk Wanda

35.     Wijaszka Janina

36.     Zalewska Maria Jadwiga

37.     Zgutowicz Janina

38.     Zilberewajg Sura Elka

Absolwenci gimnazjum zorganizowanego na zasadach 

art. 20  ustawy z dn 11 marca 1932 r.

 

1.        Ader Dwojra Łaja

2.        Boguszewski Adam

3.       Denysiuk Aleksy

4.       Fiszkiel Etla

5.       Gajewskim Stanisław

6.       Gersztejn Złata Łaja

7.       Giertel Rajła

8.       Grabowska Jadwiga

9.       Greger Zofia

10.    Guellard Zbigniew

11.    Heczko Karol Kazimierz

12.    Hubiński Józef

13.    Jakimińska Leokadia

14.    Jarosz Helena

15.    Jungmocki Moszko Szyja

16.    Juszczuk Wanda

17.    Kasprzyk Edmund

18.    Kowalska Stanisława

19.    Krajner Izaak

20.    Kraszkiewicz Konstanty

21.    Krawczyńska Jadwiga

22.    Kryściński Wojciech Stefan

23.    Lanemiański Jan Antoni

24.    Lebiedowicz Maria

25.    Linkowska Krystyna

26.    Marczewska Janina

27.    Morgiensztern Chaja Sura

28.    Muzyczuk Irena

29.    Niziałkowski Henryk

30.    Nowosad Tamara

31.    Okopińska Teresa

32.    Osiński Jan

33.    Orkan Icko Lejba

34.    Panasiewicz Tadeusz

35.    Piechowicz Irena

36.    Piluś Franciszek

37.    Prystupa Nadzieja

38.    Pycz  Tadeusz

39.    Raciszewski Janusz

40.    Raciszewski Zbigniew

41.    Raszka Kazimierz

42.    Rejmak Zygmunt

43.    Rejniewicz Marian

44.    Regel Małka Minda

45.    Rumianowska Maria

46.    Rycker Chaja Frajda

47.    Rój Wojciech

48.    Słabiński Józef

49.    Studniewska Krystyna

50.    Szawłowska Maria

51.    Tokarczuk Urszula

52.    Tomicki Wincenty

53.    Wiatr Irena

54.    Wiśniewska Jadwiga

55.    Zambelli Jadwiga

56.    Zawadzki Andrzej

57.    Opalski Konrad Jerzy

1937/38

1.        Adamiuk Jan

2.        Bauer Emannel

3.        Bednarowicz Halina

4.        Berlicka Stefania

5.        Fijałkowska Aleksandra

6.        Gołębiowska Alina

7.        Gradoszyńska Halina

8.        Harfin Nusyn Lejba

9.        Hukowska Adela

10.     Hubel Szymon

11.     Kessel Chana

12.     Kitliński Eugeniusz

13.     Kisiel Halina Maria Dorota

14.     Knap Zofia

15.     Kapf Mordko Załman

16.     Konopa Sergiusz

17.     Krajewski Jan

18.     Krasnopolski Antoni

19.     Król Wanda

20.     Kruk Kazimierz

21.     Kulczycka Janina

22.     Lacmański Józef

23.     Lutnicka Maria Wanda

24.     Majkut Janina

25.     Malewicz Stefan

26.     Marczewska Irena

27.     Nypel Abram

28.     Padkowski Edward

29.     Podgórski Tadeusz

30.     Prystupa Piotr

31.     Sibersztejn Chaim Aron

32.     Smalej Wincenty

33.     Sobczuk Władysław

34.     Szlechter  Tajwia

35.     Szturm Nysen Dawid

36.     Tarkowski Zygmunt

37.     Ulanowska Jadwiga

38.     Ulejczyk Stanisław

39.     Węgłowska Izabela

40.     Zacharczuk Borys

41.     Zwolińska Anna

42.     Zylberminc Frejda Leja

wydział humanistyczny

1.        Gajewski Stanisław

2.        Gregerówna Zofia

3.        Kowalska Stanisława

4.        Okopińska Teresa

5.        Orhon Icko Lejba

6.        Osiński Jan

7.        Prystupówna Nadzieja

8.        Pycz Tadeusz

9.        Rejniewicz Marian

10.     Tomicki Wincenty

11.     Zambellówna Jadwiga

wydział przyrodniczy

12.     Aderówna Dwojra Łaja

13.     Boguszewski Adam

14.     Fiszkielówna Etla

15.     Jakimińska Leokadia

16.     Juszczukówna Wanda

17.     Marczewska Janina

18.     Morgenszternówna Chaja

19.     Zawisza-Niedziałkowski Henryk

20.     Nowosadówna Tamara

21.     Raszka Kazimierz

22.     Rumianowska Maria

23.     Rycherówna Chaja

24.     Szarafin Mieczysłąw

25.     Studniarska Krystyna

26.     Waksman Srul

27.     Wiatrówna Irena

28.    Widawski Kazimierz

Absolwenci gimnazjum zorganizowanego na zasadach

art. 20 ustawy z dn 11 marca 1932 r.

1.        Ader Sejb

2.        Bartels Irena

3.        Białobrzeski Mieczysław

4.        Borowski Tadeusz Antoni

5.        Burda Stefan

6.        Cabaj Irena

7.        Chróściewiczówna Klementyna

8.       Ciuraszkiewiczówna Maria

9.        Ciuraszkiewicz Stanisław

10.     Danilewicz Kazimierz

11.     Duda Alina

12.     Firszt Chaja Rywka

13.     Gierczakówna Helena

14.     Gut Antoni

15.     Hausman Herbz Icko

16.     Hausman Chaja

17.     Hukowska Helena

18.     Koprowski Władysław

19.     Kowalska Wanda

20.     Krajewska Hanna

21.     Kryściński Władysław Emil

22.     Kuczkowska Maria Józefa

23.     Lewenfus Mendel

24.     Lecewicz Jerzy Kazimierz

25.     Lenardówna Zofia

26.     Mazek Maria

27.     Matysiakówna Eugenia

28.     Mielniczuk Czesław

29.     Panasiewicz Kazimierz

30.     Pawłowska Halina

31.     Rybacki Zygmunt

32.     Sawicka Helena

33.     Rządkowska Maria

34.     Stachowiak Kazimierz

35.     Szuryn Stanisław Andrzej

36.     Szczech Zofia Henryka

37.     Ulejczyk Hanna Ewelina

38.     Waszczuk Wadim

39.     Wróblewska Józefa

40.     Zając Aniela

41.     Zającówna Marianna

42.     Zalewski Zygmunt Stefan

43.     Zawadzki Jerzy

44.     Zelcer Chaja Perla

45.     Ziń Igor

1938/39

   1.    Augustyniuk Aleksy

2.    Bączkowski Stanisław

3.    Banasik Józef

4.    Banasik Wiktor

5.    Borowiec Marian

6.        Fiszlerówna Suza Perla

7.        Jakubowicz Jan

8.        Kazubska Bronisława

9.        Kanikułówna Józefa

10.     Krausówna Krystyna

11.     Kwaśniewski Jerzy

12.     Lecewiczówna Maria

13.     Lewentusówna Henryka

14.     Lichtensztejnówna Syma Ita

15.     Marcychówna Maria

16.     Pelc Tadeusz

17.     Sławiński Stanisław

18.     Waksmanówna Helena

19.     Wertówna Rajka

20.     Wurmanłówna Chana

21.     Ziółkowski Józef

22.     Skrzypiec Mieczysław

23.     Boczkowska Regina

24.     Boniewska Barbara

25.     Ciesielczuk Eugeniusz

26.     Goffmanówna Ludmiła

27.     Goldsztejn Berysz

28.     Gruszkówna Bronisława

29.     Hajkiewiczówna Halina

30.     Husiatyński Kazimierz

31.     Hutarz Zdzisław

32.     Jesman Ryszard

33.     Kotowiczówna Tamara

34.     Kowalski Jan

35.     Latoszek Jan

36.     Łobacz Władysław

37.     Okopiński Jerzy

38.     Pękowski Wincenty

39.     Pisarew Arkadiusz

40.     Regiel Zelman

41.     Rudasiówna Cecylia

42.     Szczechówna Maria

43.     Ulanowska Łucja

44.     Władoń Bogdan

45.     Hurko Taras

46.     Jabłoński Władysław

47.     Michalska Izabella

1941/42

(uczniowie kończący szkołę handlową – nie istniała wówczas żadna inna szkoła średnia)

1.        Bakoń Eugenia

2.       Czwornóg August

3.       Dłuska Maria

4.       Edelman Emilia

5.       Grabowska Kazimiera

6.       Grochowska Irena

7.       Gut Zuzanna

8.       Hapońska Maria

9.       Hukowska Irena

10.    Kaniuga Danuta

11.    Kargol Bogumiła Saturnina

12.    Konarska Krystyna

13.    Kruk Gerard Jerzy

14.    Marciszewska Danuta

15.    Marciszewska Stanisława

16.    Mikorzewska Teresa Maria

17.    Musiał Kazimierz

18.    Musiał Stefan

19.    Nowak Krystyna

20.    Nowicka Waleria

21.    Ogonowski Władysław

22.    Paszkiewicz Lucjan

23.    Popek Teodozja Aniela

24.    Prędkiewicz Regina

25.    Pyra Stanisław Paweł

26.    Róg Regina Izabela

27.    Różyński Józef Jan

28.    Rudnicka Irena

29.    Rybczyński Tadeusz

30.    Sołtysiak Janina

31.    Naworol Jadwiga

32.    Wróblewski Jan Hipolit

33.    Domarowski Tadeusz

34.    Gietka Helena

35.    Gronowska Zofia

36.    Hapońska Stanisława

37.    Hubka Franciszek

38.    Hutarz Helena

39.    Kaniewska Marianna

40.    Kluczek Kazimierz

41.    Korniak Antoni

42.    Kuśmierczuk Zdzisław

43.    Kuźmińska Stanisława

44.    Kulik Czesław

45.    Kuźmiński Bolesław

46.    Kwaśniewska Irena

47.    Likindorf  Maria Regina

48.    Łoś Romualda

49.    Łobacz Jadwiga

50.    Magdziak Władysław

51.    Nowosadowicz Norberta

52.    Osakowski Bolesław

53.    Perehubka Józef

54.    Piwko Czesława

55.    Psuj Zofia

56.    Szczucki Zygmunt

57.    Serediuk Eugeniusz

58.    Słotwińska Jadwiga

59.    Szczepkowski Bronisław

60.    Szuryn Janina

61.    Wilkos Wincenty

62.    Zygmuntowicz Witold

63.    Brzoskowski Zenon

64.    Alichniewicz Dorota Alma

65.    Andrzejewska Maria

66.    Banasik Stanisław

67.    Borowicz Ryszard

68.    Czuczman Halina

69.    Duda Janina

70.    Fabijańska Elżbieta

71.    Fabijański Wiktor

72.    Grześkowiak Domicela

73.    Jańczuk Sabina

74.    Jurczuk Helena

75.    Kopczyńska Alekdsandra

76.    Lanemańska Izabela

77.    Lanemański Konstanty

78.    Lutyńska Barbara

79.    Łyzoń Zofia

80.    Matuszewski Józef

81.    Mrugalska Danuta

82.    Omelan Tadeusz

83.    Osiniak Mieczysława

84.    Pakulska Krystyna

85.    Pańko Leokadia

86.    Parol Zofia

87.    Perczyńska Krystyna

88.    Piasecki Bogdan

89.    Piątkowska Natalia

90.    Pietrzak Zofia

91.    Rogatko Mieczysław

92.    Różyńska Adela

93.    Rybicki Jerzy

94.    Sendecka Jadwiga

95.    Skrobiszewska Barbara

96.    Sławińska Jadwiga

97.    Studniarska Maria

98.    Suchar Leokadia

99.    Tuczapska Stanisława

100. Wasiura Eugenia

101. Wątróbka Romuald

102. Wiejak Maria

103. Widelska Alina

104. Winiczenko Henryk

105. Wiszniewska Natalia

106. Głowacka Janina

107. Gołąb Adam

108. Gołąb Stanisław

109. Grabkowska Jolanta

110. Howerska Zdzisława

111. Kaniuga Zbigniew

112. Karczewska Danuta

113. Kazubski Henryk

114. Kłapeć Adam

115. Klimek Adolf

116. Kuczyński Roman

117. Lenard Stanisława

118. Madejska Wanda

119. Mączka Edward

120. Mleczak Danuta

121. Natalli Bolesław

122. Natalli Stanisław

123. Nesteruk Zinaida

124. Niziałkowska Irena

125. Olszowy Maria

126. Padkowski Kazimierz

127. Panasiewicz Stanisława

128. Podgórska Irena

129. Studniarski Kazimierz

130. Szczawińska Emilia

131. Szumiata Stefan

132. Tandejko Halina

133. Usidus Czesław

134. Wrubel Kazimierz

135. Żmijewski Zbigniew

136. Waszyńska Wanda

137. Latoszek Wacław

138. Ruciński Stanisław

139. Ziółkowski Antoni

140. Czwornóg Ryszard

141. Daciuk Antonina

142. Tittenbrun Stefan

1942/43

1.        Bojarski Jan

2.        Bral Wanda

3.        Bocheński Jan

4.        Chabros Irena

5.        Dębieka Wiesława

6.        Domaradzki Bolesław

7.        Drozda Jan

8.        Gajewska Bogusława

9.        Golczewska Halina

10.     Janicki Jerzy

11.     Kryweńczyk Maria

12.     Kuźmiński Zbigniew

13.     Kiryczuk Maria

14.     Kuczyński Tadeusz

15.     Kuć Kazimiera

16.     Łukasiewicz Danuta

17.     Łukasiewicz Marian

18.     Markowska Czesława

19.     Markowski Tadeusz

20.     Ochman Krystyna

21.     Otręba Czesława

22.     Ostrowska Barbara

23.     Pawliszczuk Bolesław

24.     Piwkowska Aniela

25.     Poterucha Zuzanna

26.     Radkowska Bronisława

27.     Radziszewska Jadwiga

28.     Semczuk Bolesław

29.     Skrzypiec Danuta

30.     Skowyra Kazimierz

31.     Szczudłowski Witold

32.     Syrek Jerzy

33.     Wieczorek Maria

34.     Wołoszyn Zbigniew

35.     Bałuk Jerzy

36.     Baran Zbysław

37.     Bartko Janina

38.     Cieśla Zbigniew

39.     Duda Irena

40.     Dąbrowska Halina

41.     Dubik Tadeusz

42.     Falęcki Kazimierz

43.     Gandzińska Bronisława

44.     Hawlena Juliusz

45.     Kłos Mieczysław

46.     Kastory Radosław

47.     Kruczkowski Przemysław

48.     Kasiura Cecylia

49.     Kruk Mirosława

50.     Kwaśniewska Halina

51.     Lenard Stefan

52.     Makowska Jadwiga

53.     Mleczak Tadeusz

54.     Małaczyński Zdzisław

55.     Proć Henryk

56.     Sarzyński Jan

57.     Swiębicka Antonina

58.     Szumiata Leon

59.     Sadurska Barbara

60.     Sikorski Cezary

61.     Sikorski Ryszard

62.     Szlachta Władysława

63.     Szumiata Janina

64.     Zając Bronisława

65.     Ziejewski Józef

66.     Antoniuk Leokadia

67.     Borowicz Irena

68.     Berman Alina

69.     Cieśla Regina

70.     Głowacka Krystyna

71.     Gajewska Czesława

72.     Jankowski Ryszard

73.     Jakubowska Czesława

74.     Kublicka Kazimiera

75.     Kuna Edward

76.     Kostecka Maria

77.     Lebiedowicz Mikołaj

78.     Morawicz Tadeusz

79.     Nowak Krystyna

80.     Otręba Marian

81.     Pacut Aleksandra

82.     Piotrowicz Maria

83.     Sławiński Stefan

84.     Sobczuk Irena

85.     Szymańska Krystyna

86.     Szutowska Edyta

87.     Swidzińska Alicja

88.     Switucha Janina

89.     Tańska Alicja

90.     Tańska Izabela

91.     Watras Wanda

92.     Wlizło Julian

93.     Zając Jan

94.     Zaremba Teresa

95.     Zienkiewicz Maria

96.     Nowak Janina

97.     Sznajdrowicz Wiktor

98.     Traczuk Edward

99.     Kobylińska Ligia

1943/44

1.        Adamczyk Teresa

2.        Bandura Nina

3.        Bartnik Feliksa

4.        Domaradzka Krystyna

5.        Grześkowiak Łucja

6.        Hapońska Halina

7.        Höflich Zdzisław

8.        Kamiński Mieczysław

9.        Krzyszczuk Alfred

10.     Kuciel Danuta

11.     Kurek Helana

12.     Lebiedowicz Jadwiga

13.     Lipko Wiesław

14.     Momot Helena

15.     Osakowska Maria

16.     Przewłocka Alina

17.     Szczech Janina

18.     Usidus Dominika

19.     Wojciechowski Zdzisław

20.     Bojarski Ryszard

21.     Bojarski Zygmunt

22.     Brzoskowska Krystyna

23.     Czerwonka Genowefa

24.     Dobrowolska Maria

25.     Dąbrowski Stanisław

26.     Dziatkowski Romuald

27.     Dubik Jan Zdzisław

28.     Fabijański Juliusz

29.     Gębicz Regina

30.     Krasnopolska Regina

31.     Kuźmińska Zofia

32.     Lebiedowicz Zbigniew

33.     Michalak Maria

34.     Nowak Zofia

35.     Sekulska Wanda

36.     Seńko Władysław

37.     Śmieszek Wanda

38.     Sidorowicz Antoni

39.     Techmański Jerzy

40.     Wiatrowski Józefat Leszek

41.     Walicka Mirosława

42.     Wojczuk Michalina

43.     Zawistowska Bogumiła

44.     Zdżyłowska Wiesława

45.     Zielińska Maria

46.     Zymon Jadwiga

47.     Żmuda Antoni

48.     Gładkowski Stanisław

1944/45

1.        Antoniuk Leokadia

2.        Bojarska Aleksandra

3.        Bojarska Maria

4.        Dudówna Janina

5.        Fabijańska Elżbieta

6.        Głowacka Janina

7.        Hapoński Józef

8.        Kluba Stanisław

9.        Kowalski Kazimierz

10.     Kruczkowska Tomisława

11.     Kwaśniewska Władysława

12.     Lebiedowicz Hrenryka

13.     Lenard Stanisława

14.     Łuczuk Stanisława

15.     Łyzoń Zofia

16.     Misztal Tadeusz

17.     Niziałkowska Irena

18.     Pakulska Jadwiga

19.     Paluch Wanda

20.     Panasiewicz Stanisława

 matura licealna (lic. humanistyczne)

1.        Augustyniuk Aleksy

2.        Bartles Irena

3.        Boczkowska Regina

4.        Ciesielczuk Eugeniusz

5.        Danielewicz Wiktor

6.        Dziekońska Janina

7.        Grzelecki Tadeusz

8.        Gumińska Halina

9.        Hajkiewicz Halina

10.     Hajwolanka Nadzieja

11.     Hukowska Helena

12.     Kowalska Wanda

13.     Kruczkowska Maria

14.     Kłembukowska Wiesława

15.     Łobacz Władysław

16.     Mielniczuk Jóżef

17.     Rządca Olga

18.     Radomyska Elżbieta

19.     Seferowicz Adam

20.     Szczechówna Maria

21.     Szczechówna Zofia

22.     Wróblewska Józefa

23.     Wróblewski Wacław

24.     Zawadzki Jerzy

matura dla eksternistów

1.        Schneiberg Krzysztof

2.        Waszyńska Wanda

3.        Banasik Stanisław

4.        Boczkowski Franciszek

5.        Kulik Alina

6.        Lerewicz  Wanda

7.        Sikorska Barbara

8.        Schaeffer Jerzy

9.        Szuryn Janina

10.     Żurakowska Maria

11.     Kalinowski Józef

12.     Panasiewicz Kazimierz

13.     Panasiewicz Tadeusz

14.     Słomiński Robert

Absolwenci gimnazjum zorganizowanego na zasadach

art. 20 ustawy z dn 11 marca 1932 r.

1.        Alichniewicz Dorota

2.        Bajurko Julian

3.        Bielecka Katarzyna

4.        Bogowska Emilia

5.        Dudkiewicz Jerzy

6.        Dziaczkowski Józef

7.        Gajowiak Maria

8.        Hajwola Weronika

9.        Jachimek Edmund

10.     Karczewska Danuta

11.     Konstantynowicz Katarzyna

12.     Kopczyńska Aleksandra

13.     Krasnopolska Regina

14.     Kuczyński Roman

15.     Leonowicz Marian

16.     Madejska Wanda

17.     Majewska Urszula

18.     Nitecki Kazimierz

19.     Padkowski Kazimierz

20.     Pizoń Jerzy

21.     Podkowik Stefan

22.     Różyńska Adela

23.     Rządkowski Jan

24.     Skrobiszewska Barbara

25.     Sroga Edmund

26.     Stopniewicz Tadeusz

27.     Swidzńska Janina

28.     Szabat Władysław

29.     Szczerbik Stanisława

30.     Szostek Ryszard

31.     Szymbor Sabina

32.     Szumiata Stefan

33.     Tomdejko Halina

34.     Tokarska Mirosława

35.     Watróbka Romuald

36.     Wiszniewska Natalia

37.     Kaszycki Mieczysław

38.     Sławińska jadwiga

39.     Baran Henryk

40.     Pakulska Krystyna

41.     Perczyńska Krystyna

42.     Lejman Jan

43.     Świdzińska Alicja

44.     Suchar Leokadia

45.     Sławiński Stefan

46.     Studniarska Maria

47.     Usidus Czesław

1945/4

matura licealna (lic. przyrodnicze)

1.        Antoniukówna Leokadia

2.        Bojarska Aleksandra

3.        Dudówna Janina

4.        Hapoński Józef

5.        Kluba Stanisław

6.        Kowalski Karzimierz

7.        Lebiedowicz Henryka

8.        Lenard Stanisława

9.        Łuczuk Stanisław

10.     Łyzoniówna Zofia

11.     Misztal Tadeusz

12.     Niziałkowska Irena

13.     Pakulska Jadwiga

14.     Panasiewicz Stanisława

 matura licealna

1.        Alichniewicz Dorota

2.        Bajuro Julian

3.        Banasik Stanisław

4.        Bielecka Katarzyna

5.        Jędruszczak Zdzisław

6.        Jurczukówna Helena

7.        Karczewska Danuta

8.        Kiryczukówna Maria

9.        Konstantynowicz Katarzyna

10.     Kopczyńska Aleksandra

11.     Lejman Jan

12.     Matyjewicz Danuta

13.     Nitecki Kazimierz

14.     Osiniakówna Mieczysława

15.     Piotrowicz Maria

16.     Skrobiszewska Barbara

17.     Perczyńska Krystyna

18.     Sroga Edmund

19.     Sucharówna Leokadia

20.     Stopniewicz Tadeusz

21.     Swidzińska Alicja

22.     Studniarska Maria

23.     Szabat Władysław

24.     Szostek Ryszard

25.     Szymbarówna Sabina

26.     Szumiata Stefan

27.     Usidus Czesław

28.     Lickindorf Maria Regina

29.     Kraszkiewicz Mirosław

30.     Lebiedowicz Jerzy

31.     Podkowik Stefan

32.     Hołoś Marian

33.     Wątróbka Romuald

34.     Zin Wiktor

35.     Kowalski Gustaw

36.     Skarżyński Ryszard

Absolwenci gimnazjum zorganizowanego na zasadach

art. 20 ustawy z dn 11 marca 1932 r.

1.        Bojarski Ryszard

2.        Brzoskowska Krystyna

3.        Cichy Tadeusz

4.        Dubik Jan

5.        Fabiszewski Jerzy

6.        Górski Zbigniew

7.        Grzelukówna Apolonia

8.        Hapońska Alina

9.        Hukowska Irena

10.     Janicki Jerzy

11.     Kuźmiński Zbigniew

12.     Lebiedowicz Mikołaj

13.     Lebiedowicz Jadwiga

14.     Lebiedowicz  Zbigniew

15.     Lenard Stefan

16.     Michalak Maria

17.     Morawicz Tadeusz

18.     Nowicka Waleria

19.     Osakowski Bolesław

20.     Popkówna Teodozja

21.     Sikorski Cezary

22.     Szczekówna Janina

23.     Szymański Edmund

24.     Suchar Włodzimierz

25.     Techmański Jerzy

26.     Tomasiukówna Maria

27.     Usidusówna Dominika

28.     Zielińska Maria

29.     Żminda Antoni

30.     Antoniuk Eugeniusz

31.     Augustyniuk Michał

32.     Bajurko Józef

33.     Bogucki Antoni

34.     Bogucka Katarzyna

35.     Boski Stefan

36.     Chróściewicz Jerzy

37.     Dobosz Ryszard

38.     Gnatkowska Halina

39.     Gołębiowski Tadeusz

40.     Greniuk Franciszek Józef

41.     Janecka Irena

42.     Kasperkiewicz Czesława

43.     Krawczyk Franciszka

44.     Latoszek Wacław

45.     Łabędzki Jan

46.     Mękalska Czesława

47.     Mękalski Jerzy

48.     Michno Jerzy

49.     Michno Zdzisław

50.     Mielniczuk Karol

51.     Modzelewska Maria

52.     Muzyczuk Stanisław

53.     Nowakówna Kazimiera

54.     Nejbert Mieczysława

55.     Nowicka Irena

56.     Rzepecki Zygmunt

57.     Siemiątkowska Janina

58.     Stasiuk Julia

59.     Szymonowicz Maria

60.     Switkówna Urszula

61.     Tylus Roman

62.     Zalewski Marian

63.     Zin Jerzy

64.     Kucharski Jan

65.     Jurczuk Zbigniew

66.     Sobieszczuk Eugeniusz

1946/47

matura licealna

1.        Antoniuk Eugeniusz

2.        Augustyniak Michał

3.        Bogucki Antoni

4.        Bogucka Katarzyna

5.        Boski Stefan

6.        Dobosz Ryszard

7.        Gniatkowska Halina

8.        Hukowska Irena

9.        Janicki Jerzy

10.     Kaniurówna Cecylia

11.     Kasperkiewicz Czesława

12.     Wierzchosławski Joachim

13.     Kuźmiński  Zbigniew

14.     Lebiedowicz Mikołaj

15.     Lenard Stefan

16.     Mękalski Jerzy

17.     Michno Jerzy

18.     Michno Zdzisław

19.     Nowicka Irena

20.     Nowicka Waleria

21.     Popek Teodozja

22.     Sikorski Cezary

23.     Sobieszczuk Eugeniusz

24.     Tomasiak Maria

liceum przyrodnicze

25.     Tylus Roman

26.     Wiatrowski Józefat

27.     Ziń Jerzy

28.     Lipko Wiesław

29.     Janecka Irena

30.     Bojarczuk Czesława

31.     Dubik Tadeusz

32.     Szuryn Janina

Absolwenci gimnazjum zorganizowanego

na zasadach

art. 20 ustawy z dn 11 marca 1932 r.

1.        Bakalarczyk Jerzy

2.        Czerkas Jerzy

3.        Czerkas Zdzisław

4.        Domański Zbigniew

5.        Dziatkowska Krystyna

6.        Dziedzic Danuta

7.        Gidziński Ryszard

8.        Krzymowska Elżbieta

9.        Lebiedowicz Alicja

10.     Łyzoniówna Alicja

11.     Michałowski Bronisław

12.     Modzelewski Maciej

13.     Piotrowiczówna Irena

14.     Pirogowicz Tadeusz

15.     Rządkowski Romuald

16.     Stanecka Krystyna

17.     Stefańska Krystyna

18.     Suchar Marian

19.     Wiewiórkowski Bohdan

20.     Zabawa Stanisław

21.     Zalewski Stanisław

1947/48

liceum przyrodnicze

1.        Brzoskowska Krystyna

2.        Czerwonka Witold

3.        Górski Zbigniew

4.        Hapońska Alina

5.        Krawczyk Franciszka

6.        Lebiedowicz Jadwiga

7.        Lebiedowicz Zbigniew

8.        Michalak Maria

9.        Muzyczuk Stanisław

10.     Suchar Włodzimierz

11.     Techmański Jerzy

12.     Tychmański Bogusław

13.     Zielińska Maria

Absolwenci gimnazjum zorganizowanego na zasadach

art. 20 ustawy z dn 11 marca 1932 r.

1.        Antoniuk Ludmiła

2.        Antoniuk Zygmunt

3.        Czarnecki Janusz

4.        Czubińska Barbara

5.        Flak Edward

6.        Górka Irena

7.        Gałkowski Jan

8.        Hukowska Maria Teresa

9.        Hajkiewicz Irena

10.     Jakulewicz Jerzy

11.     Kozak Helena

12.     Kiryczuk Anna

13.     Kwaśniewski Jan

14.     Kwiatkowski Kazimierz

15.     Łuszczuk Kazimiera

16.     Naj Hakina

17.     Nazar Józef

18.     Nowak Henryk

19.     Olszewski Zbigniew

20.     Partyka Krystyna

21.     Prystupa Jadwiga

22.     Rost Jolanta

23.     Skrzypiec Lidia

24.     Szlaska Krystyna

25.     Szymańska Jadwiga

26.     Sadowska Stanisława

27.     Siemiątkowski Kazimierz

28.     Solak Zofia

29.     Turowicz Tadeusz

30.     Umeńcki Józef

31.     Walicki Aleksander

32.     Bednarczuk Maria

33.     Bednarski Józef

34.     Borsukiewicz Stanisława

35.     Chodak Stanisław

36.     Domański Wiesław

37.     Drożdżak Janina

38.     Gałkowski Edward

39.     Gregorowicz Eugeniusz

40.     Hukowski Stanisław

41.     Hunicka Kazimiera

42.     Józefowicz Kazimiera

43.     Kasiura Anna

44.     Kocieł Magdalena

45.     Komosa Heena

46.     Kościuszko Jerzy

47.     Kozera Mirosława

48.     Krawczuk Janina

49.     Kuras Zbigniew

50.     Lenard Danuta

51.     Łukasiewicz Kazimierz

52.     Małczyński Józef

53.     Mołczan Aleksandra

54.     Osakowski Zdzisław

55.     Perechubka Piotr

56.     Płonkowska Izabella

57.     Pohorecki Edward

58.     Sarzyński Edward

59.     Siatecka Krystyna

60.     Sołtysiak Eugeniusz

61.     Stasiuk Danuta

62.     Stopniewicz Wanda

63.     Szumowicz Lech

64.     Talar Stanisław

65.     Wasilewska Bożena

66.     Żukowski Jan

67.     Anyszkiewicz Anna

68.     Bajda Jan

69.     Baryluk Mieczysław

70.     Basaj Lucyna

71.     Czuwara Gabriel

72.     Duda Stanisław

73.     Gajewska Lucyna

74.     Huniewska Krrystyna

75.     Karpińska Halina

76.     Kicun Mieczysław

77.     Krawczyk Maria

78.     Król Teresa

79.     Mazur Józefa

80.     Mazur Krystyna

81.     Mazurkiewicz Czesława

82.     Michalski Marian

83.     Najbert Zuzanna

84.     Pająk Stefan

85.     Pomiankiewicz Maria

86.     Skórzewski Aleksander

87.     Skórzewski Zbigniew

88.     Stepuch Radosław

89.     Sudoł Jan

90.     Szczerbicka Krystyna

91.     Sidor Mieczysław

92.     Wawrzynowicz Teresa

93.     Więcławek Danuta

94.     Zwierzyński Bolesław

95.     Zwoleń Eugeniusz

96.     Sawczuk Mieczysław

97.     Popek Irena

98.     Rządkowski Ireneusz

99.     Mączka Janusz

100.  Skwarek Bolesław

1948/49

1.        Czerkas Jerzy

2.        Czerkas Zdzisław

3.        Domański Zbigniew

4.        Du-Chateau Aleksander

5.        Dziatkowska Krystyna

6.        Gidziński Ryszard

7.        Górski Jan Bolesław

8.        Lebiedowicz Alicja

9.        Łyzoń Teresa

10.     Modzelewski Maciej

11.     Rządkowski Romuald

12.     Stanecka Krystyna

13.     Stefańska Krystyna

14.     Suchar Marian

15.     Wiewiórkowski Bohdan

16.     Wróblewska Cecylia

17.     Dziatkowski Romuald

18.     Usidus Dominika

19.     Turowicz Jerzy

20.     Zalewski Stanisław

1949/50

1.        Anyszkiewicz Anna

2.        Basaj Lucyna

3.        Drożdżak Janina

4.        Gajewska Łucja

5.        Gałkowski Edward

6.        Gałkowski Jan

7.        Jakulewicz Jerzy

8.        Józefowicz Kazimierz

9.        Kicun Mieczysław

10.     Kozielska Maria

11.     Kozak Helena

12.     Łuszczuk Kazimierz

13.     Mazur Józefa

14.     Mazur Krystyna

15.     Nazar Józef

16.     Mołczan Aleksander

17.     Małczyński Józef

18.     Pardyka Jadwiga

19.     Popek Irena

20.     Ptasińska Izabela

21.     Rost Jolanta

22.     Stasiuk Danuta

23.     Skrzypiec Lidia

24.     Sudoł Jan

25.     Szumowicz Lech

26.     Turowicz Tadeusz

27.     Żukowski Jan

28.     Antoniuk Ludmiła

29.     Antoniuk Zygmunt

30.     Baryluk Mieczysław

31.     Ilnicka Kazimiera

32.     Kościuszko Jerzy

33.     Sawczuk Mieczysław

34.     Szlaska Krystyna

35.     Wasilewska Bożena

36.     Wawrzynowicz Teresa

37.     Walicki Aleksander

38.     Bednarczuk Maria

39.     Żukowska Alicja

40.     Czuwara Gabriel

41.     Flak Edward

42.     Hukowska Maria

43.     Hukowski Stanisław

44.     Komosa Helena

45.     Krawczyk Maria

46.     Lenard Danuta

47.     Michalski Marian

48.     Olszewski Zbigniew

49.     Osakowski Zdzisław

50.     Pohorecki Edward

51.     Płonkowska Izabela

52.     Sidor Mieczysław

53.     Sołtysiak Eugeniusz

54.     Skórzewski Aleksander

55.     Skórzewski Zbigniew

56.     Siemiątkowski Kazimierz

57.     Talar Stanisław

58.     Umnicki Józef

59.     Bednarski Czesław

1950/51

1.        Thier Irmina

2.        Dubicka Irena

3.        Rusiecka .....

4.        Bombera Zdzisław

5.        Kozicki Jan

6.        Kopaczyńska Jadwiga

7.        Zderkiewicz Edward

8.        Dąbrowski Jan

9.        Antczak Krzysztof

10.     Szewczyk Irena

11.     Cieplińska Irena

12.     Gołębiowska Maria

13.     Hermes Helena

14.     Igras Janina

15.     Daruk Longin

16.     Jabłoński Mieczysław

17.     Mazur Feliksa

18.     Jaworowska helena

19.     Kidyba Roman

20.     Kukier Eugeniusz

21.     Łukasiewicz Janina

22.     Ciesielczuk Tadeusz

23.     Madej Jerzy

24.     Mulawa Krystyna

25.     Pardyka kazimiera

26.     Pawłowski Jerzy

27.     Boczański Bolesław

28.     Bubała Zdzisław

29.     Wasilewski Eugeniusz

30.     Mystowski Zbigniew

31.     Sowiński Jerzy

32.     Winnicki Jerzy

33.     Lutnicka Danuta

34.     Cyrulik Władysława

35.     Pacut Izabella

36.     Brzozowska Jadwiga

37.     Brzozowski Wiesław

38.     Marczuk Alina

39.     Ozimek Maria

40.     Ołdziejewska Anna

41.     Krajewska Danuta

42.     Piwowarczyk Liliana

43.     Leśniowska Klementyna

44.     Szlonzak Danuta

45.     Sowiński Eugeniusz

46.     Gawroński Eugeniusz

47.     Gruszka Jan

48.     Zderkiewicz Stanisław

49.     Nowakowski Ryszard

50.     Antoniuk Kazimierz

51.     Kowalczuk Alicja

52.     Mucha Helena

53.     Czubiński Edward

54.     Korczak Jan

55.     Szumowicz Irmina

56.     Szymańska Jadwiga

57.     Tyburska Julia

58.     Wiatrowska Anna

59.     Południewski Stanisław

60.     Musiał Teresa

61.     Kraszewski Jerzy

62.     Kulikowski Leszek

63.     Dombrowski Jan

64.     Pomykalska Sylwina

65.     Redczuk Irena

66.     Kucharski Juliusz

67.     Zmysłowska Alicja

68.     Zieliński Władysław

69.     Szadowska Halina

195152

1.        Byś Feliks

2.        Daca Barbara

3.        Gębicz Roman

4.        Fil Edward

5.        Bączkowski Stanisław

6.        Brylewska Antonina

7.        Fedoniuk Helena

8.        Podkowik Irena

9.        Bukowska Wacława

10.     Koszel Maria

11.     Prystupa Helena

12.     Stopa Maria

13.     Tereszkiewicz Tadeusz

14.     Nowak Maria

15.     Bednarski Kazimierz

16.     Pawłowski Ryszard

17.     Radziejewski Edward

18.     Zawalska Irena

19.     Zawalska Łucja

20.     Barańska Halina

21.     Danilczuk Irena

22.     Garczyński Antoni

23.     Gzik Kazimierz

24.     Kicun Wacław

25.     Maryńczak Zbigniew

26.     Kozłowska Barbara

27.     Majewski Bogdan

28.     Paluch Zygmunt

29.     Zderkiewicz Maria

30.     Rak Michał

31.     Kiryczuk Józef

32.     Kozłowski Tadeusz

33.     Krajewski Jan

34.     Orzech Jan

35.     Kotyła Władysław

36.     Konefał Mieczysław

1952/53

1.        Krzysztofowicz Jerzy

2.        Dołba Zygmunt

3.        Szymanik Maria

4.        Brandt Teresa

5.        Sidor Adam

6.        Szadowski Włodzimierz

7.        Krasnopolska Krystyna

8.        Strycharz Józef

9.        Słupczyński Stanisław

10.     Bartoszczuk Wacław

11.     Brylewska Gabriela

12.     Kisiel Lucyna

13.     Onisk Jan

14.     Musiał Maria

15.     Horniak Maria

16.     Zbykowska Janina

17.     Kulikowski Kazimierz

18.     Maj Jan

19.     Szaniawski Janusz

20.     Paluch Weronika

21.     Sydoruk Zuzanna

22.     Walikowski Jerzy

23.     Sobolewski Wiesław

24.     Podkowik Romualda

25.     Gidziński Zenon

26.     Pukos Teresa

27.     Bojarczuk Anna

28.     Wójcik Eulalia

29.     Rogula Stanisław

30.     Skowroński Jan

31.     Kraszewski Zdzisław

32.     Redczuk Janina

33.     Kasperkiewicz Helena

34.     Kowalska Krystyna

35.     Wójcik Maria

36.     Gurgul Andrzej

37.     Najdowski Henryk

38.     Ostrowska Anela

39.     Drożdżak Zdzisław

40.     Sadowska Jolanta

41.     Kuźmiński Jerzy

42.     Wojciechowska Wiesława

1953/54

1.        Cieśliński Bogdan

2.        Antoniuk Mieczysław

3.        Bobrowicz Izabela

4.        Chomik Jadwiga

5.        Du-Chateau Jan Piotr

6.        Fabrowska Feliksa

7.        Fil Janina

8.        Gazda Czesław

9.        Grabowska Kazimiera

10.     Jasińska Anna

11.     Kaczorowska Danuta

12.     Karpiński Józef

13.     Kraszkiewicz Marian

14.     Kuras Tadeusz

15.     Laskowski Edward

16.     Leśkiewicz Jerzy

17.     Ładomirski Tomasz

18.     Mazur Józefa

19.     Miłogrodzka Janina

20.     Pakulska Danuta

21.     Pawłowska Stefania

22.     Pietrusiewicz Roman

23.     Podgórska Janina

24.     Ponikowski Józef

25.     Prystupa Weronika

26.     Puchalski Tadeusz

27.     Skibiński Ryszard

28.     Szymkowiak Zenon

29.     Tokarski Tadeusz

30.     Żurawski Wiesław

31.     Bartoszuk Apolinary

32.     Boczkowska Zofia

33.     Chmielewska Danuta

34.     Dobrzykowska Irena

35.     Góra Irena

36.     Gruszka Adela

37.     Jabłońska Halina

38.     Kowalewski Tadeusz

39.     Krzyszczuk Piotr

40.     Kutera Jan

41.     Mazur Krystyna

42.     Olko Helena

43.     Pasierb Irena

44.     Wdowiak Eugenia

45.     Romankiewicz Ryszard

46.     Usowska Janina

47.     Huńko Wanda

48.     Ilczuk Jadwiga

49.     Pierścionek Jan

1954/55

1.        Andrzejkowicz Wacław

2.        Bisaga Jadwiga

3.        Gaczyński Stanisław

4.        Germańska Halina

5.        Jasińska Zdzisława

6.        Kubik Tadeusz

7.        Klimowicz Jadwiga

8.        Kukier Zenon

9.        Kozak Jan

10.     Łukasiewicz Michał

11.     Misiaczek Jerzy

12.     Mizerski Zbigniew

13.     Mielniczuk Helena

14.     Romańczuk Teresa

15.     Śnieg Kamilla

16.     Szubtarski Jerzy

17.     Sowińska Lucyna

18.     Siemieniuk Maria

19.     Smalej Zdzisław

20.     Woźniak Halina

21.     Wójcik Barbara

22.     Witkowski Ryszard

23.     Adamkiewicz Jerzy

24.     Baran Antoni

25.     Bojarska Zofia

26.     Czajkowska Halina

27.     Dobosz Irena

28.     Flak Janina

29.     Foryt Weronika

30.     Gaczyński Kazimierz

31.     Gronowicz Antonina

32.     Kuzdra Jadwiga

33.     Koziarzewski Bolesław

34.     Klekocka Janina

35.     Kopański Andrzej

36.     Kiełbowicz Henryk

37.     Kawka Maria

38.     Klimczuk Anna

39.     Kowalczyk Ryszard

40.     Lenard Zbigniew

41.     Lubas Wiesława

42.     Mikita Maurycy

43.     Mandybura Helena

44.     Ostapiszyn Bolesław

45.     Olucha Zuzanna

46.     Parfeniuk Elżbieta

47.     Sagadyn Jadwiga

48.     Strzelecka Lucyna

49.     Świerkowska Krystyna

50.     Umnicka Apolonia

51.     Wesołek Sabina

52.     Wójcik Zofia

53.     Woźniak Lucyna

54.     Zając Stefania

1955/56

1.        Działkowska Joanna

2.        Brzózka Józef

3.        Frąc Mieczysława

4.        Iwańczuk Jadwiga

5.        Kuźniarski Janusz

6.        Lasota Zdzisław

7.        Lebiedowicz Jadwiga

8.        Łęczyńska Janina

9.        Malec Ryszard

10.     Modzelewska Małgorzata

11.     Musiał Edward

12.     Mydlak Julianna

13.     Nowak Anna

14.     Radzimińska Maria

15.     Pogonowski Wiesław

16.     Szumiata Teresa

17.     Tracz Jadwiga

18.     Trzos Jadwiga

19.     Wygachiewicz Stefania

20.     Wysocki Jan

21.     Wodzińska Helena

22.     Zaprawa Anna

23.     Koszuta Jan

24.     Bakala Antoni

25.     Barańska Urszula

26.     Bogowski Jerzy

27.     Borowski Zbigniew

28.     Chwiejczak Helena

29.     Ciesielczuk Wacław

30.     Czapko Roman

31.     Danilczuk Wiesława

32.     Dudek Franciszek

33.     Dziędziura Maria

34.     Fijałkowska Teresa

35.     Flak Henryk

36.     Klimek Marian

37.     Klekot Sabina

38.     Kaczmarska Stanisława

39.     Inglot Maria

40.     Lebiedowicz Alicja

41.     Lenard Maria

42.     Michalska Krystyna

43.     Olszewski Julian

44.     Przybyś Irena

45.     Prystupa Mikołaj

46.     Rosolińska Teodora

47.     Sarzyński Stanisław

48.     Sekulska Alicja

49.     Skibińska Jadwiga

50.     Strycharz Piotr

51.     Umnicka Janina

52.     Urbanik Tadeusz

53.     Wiśniewska Julianna

54.     Wójtowicz Zofia

1956/57

1.        Bolech Maria

2.        Dąbrowska Eugenia

3.        Gronowski Wiesław

4.        Gębala Lucja

5.        Kołtoniuk Krystyna

6.        Kucyk Henryk

7.        Kańkowska Albina

8.        Kuźmiński Stanisław

9.        Lewkowicz Juliusz

10.     Lipski Zygmunt

11.     Misiowiec Irena

12.     Panasiuk Nel

13.     Psuj Bogusława

14.     Prus Roman

15.     Radzik Danuta

16.     Ranek Romualda

17.     Spryszak Aniela

18.     Solak Antonina

19.     Sobczuk Zdzisław

20.     Siedoszewska Barbara

21.     Skórzewski Tadeusz

22.     Wesołek Wanda

23.     Weremij Jan

24.     Zabłocki Jerzy

25.     Zieliński Bogusław

26.     Żurawska Mirosława

27.     Badzian Kazimierz

28.     Bartoszczuk Maria

29.     Bielewicz Regina

30.     Bochenek Józefa

31.     Burda Swietłana

32.     Dmitrowska Felicja

33.     Guźmięga Teresa

34.     Jaworska Balbina

35.     Jędzińska Teresa

36.     Lenard Tadeusz

37.     Liwak Jan

38.     Ładomińska Marta

39.     Misan Lucyna

40.     Mydlak Stanisława

41.     Nazar Tadeusz

42.     Obszyńska Janina

43.     Panasiewicz Grażyna

44.     Panasiuk Romana

45.     Perehubka Andrzej

46.     Piwko Stanisław

47.     Pryl Barbara

48.     Sadowska Teresa

49.     Sowińska Marianna

50.     Strakowska Barbara

51.     Syta Zygmunt

52.     Szczerbicka Bogumiła

53.     Szlonzak Wiesław

54.     Trześniowska Elżbieta

55.     Tymczuk Wacław

56.     Zezula Stanisława

57.     Żmudzki Brunon

58.     Olszańska Wiesława

1957/58

1.        Kunc Urszula

2.        Kiryczuk Wanda

3.        Nowicki Józef

4.        Trzos Zbigniew

5.        Kamińska Genowefa

6.        Konieczny Stanisław

7.        Lang Janina

8.        Łaska Lucyna

9.        Nowosad Edward

10.     Onuszkiewicz Kazimiera

11.     Piniaź Stanisława

12.     Pochylczuk Maria

13.     Pyś Jadwiga

14.     Wojtiuk Teodozja

15.     Zając Izydor

16.     Kostecki Zenon

17.     Makarewicz Ludwik

18.     Lubczyńska Wanda

19.     Mil Zofia

20.     Muchowiecka Sławomira

21.     Rutkowska Jadwiga

22.     Skierski Franciszek

23.     Tymecki Jan

24.     Wojciechowski Jerzy

25.     Stawinoga Waldemar

26.     Watras Jerzy

27.     Wiciński Adam

28.     Szpakowska Zofia

29.     Kisiel Jan

30.     Stasiuk Ryszard

31.     Dębicka vel Wiśniewska Danuta

32.     Abramek Teodora

33.     Babulska Halina

34.     Kaniuga Maria

35.     Jędrzejewska Teresa

36.     Magnuszewska Teresa

37.     Nosko Mieczysław

38.     Rykaluk Kazimierz

39.     Żukowska Irena

40.     Kitliński Bogusław

41.     Maros Janusz

42.     Kaniuga Maria

43.     Sobczuk Stanisław

44.     Szkudzńska Jadwiga

45.     Szumiata Teresa

46.     Wojtiuk Kamila

47.     Mrozek Teresa

48.     Kuśmierczyk Barbara

49.     Majewska Teresa

50.     Buczniakiewicz Danuta

51.     Włos Alfreda

52.     Brzostowska Emilia

53.     Szpak Eugeniusz

54.     Jarząbek Genowefa

1958/59

1.        Bryk Zofia

2.        Dul Elzbieta

3.        Kasperek Krystyna

4.        Markiewicz Anna

5.        Mazepa Krystyna

6.        Wojtiuk Helena

7.        Kunysz Teresa

8.        Gruszka Alfreda

9.        Czuba Alicja

10.     Inglot Irena

11.     Kitlińska Iwona

12.     Kopańska Anna

13.     Pietrusiewicz Teresa

14.     Wojtaś Halina

15.      Bocho Aniela

16.     Chimczak Eugeniusz

17.     Gruszczyński Franciszek

18.     Hawryluk Zofia

19.     Chmielewski Stanisław

20.     Lenard Marian

21.     Lipko Przemysław

22.     Niańko Stanisław

23.     Piotrowska Halina

24.     Kozyra Czesława

25.     Wasilewska Irena

26.     Melke Jerzy

27.     Babiński Jerzy

28.     Markiewicz Zbigniew

29.     Hałas Ryszard

30.     Jantas Roman

31.     Krzyszczuk Alicja

32.     Pogrzebski Henryk

33.     Grudniewski Franciszek

34.     Łuczkiewicz Bogdan

35.     Pasieka Halina

36.     Rusiecki Jan

37.     Watras Zbigniew

38.     Plicner Zdzisław

39.     Budynkiewicz Zofia

40.     Leśniak Joanna

41.     Zadarnowska Irena

42.     Krzyszewska Genowefa

43.     Basaj Kamila

44.     Bronicka Izabela

45.     Bystrzanowska Irena

46.     Bryk Irena

47.     Ciesielczuk Piotr

48.     Czujkowska Wanda

49.     Duduś Halina

50.     Gościłowicz Zbigniew

51.     Klementjew Zofia

52.     Lachiewicz Wiesław

53.     Lenik Barbara

54.     Lipski Janusz

55.     Płonkowska Kazimiera

56.     Przeworska Aleksandra

57.     Solan Krystyna

58.     Szałata Jadwiga

59.     Tomaszewska Bogusława

60.     Walikowska Krystyna

61.     Szpakowska Maria

62.     Kowalczuk Jadwiga

63.     Papież Maria

64.     Stawinoga Wiesława

65.     Sobczyk Kazimierz

66.     Staszczuk Halina

1959/60

1.        Motyka Zbigniew

2.        Mystowska Irena

3.         Curkowska Wincentyna

4.        Gardyński Andrzej

5.        Olszewski Stanisław

6.        Kalitka Emilia

7.        Pyra Henryk

8.         Terebus Maria

9.        Wichniewicz Anna

10.      Wiśniewska Dobrosława

11.     Leszczyńska Teresa

12.     Jasiński Jan

13.     Franckowski Stanisław

14.      Kostecki Romuald

15.     Kowalczuk Tadeusz

16.     Pająk Mirosław

17.      Skibiński Jerzy

18.     Bobińska Teresa

19.      Czerniakiewicz Janina

20.     Naja Iwona

21.      Kalita Ryszard

22.      Mrozek Anna

23.      Kojder Halina

24.      Kolibska Krystyna

25.     Komorowska Elżbieta

26.     Kozaczuk Maria

27.     Lachiewicz Lech

28.     Malcew Urszula

29.     Gruszka Bronisław

30.     Żołnierczuk Barbara

31.     Niemczyk Danuta

32.      Siedoszewski Michał

33.     Swatowska Maria

34.     Graf Henryk

35.     Nowicki Bolesław

36.     Potraj Krzysztof

37.     Przeworska Barbara

38.     Czapka Urszula

39.     Korniak Stanisława

40.     Kurzępa Teresa

41.     Pająk Maria

42.     Pereus Jadwiga

43.     Szpringer Krystyna

44.     Czarnecka Barbara

45.     Poziomkowski Janusz

46.     Sadowski Janusz

47.     Schodziński Stanisław

48.     Stolarczuk Piotr

49.     Świerkowski Antoni

50.     Wróblewski Ryszard

51.     Bondarewicz Eugenia

1960/61

1.        Heflich Janusz

2.        Kot Józef

3.        Lenik Klaudiusz

4.        Żukowski Włodzimierz

5.        Bobrowicz Józef

6.        Denys Teodora

7.        Nowak Ewa

8.        Orlan Maria

9.        Dziak Maria

10.     Salewska Helena

11.     Sobczuk Bronisława

12.     Starzyk Wojciech

13.     Ziemińska Danuta

14.     Skowroński Tadeusz

15.     Hawryluk Maria

16.     Chomań Zofia

17.     Daca Marek

18.     Gruszczyńska Sabina

19.     Pirogowicz Helena

20.     Ciesielczuk Jan

21.     Grajper Stanisław

22.     Spirydonow Leszek

23.     Haponiuk Andrzej

24.     Michalska Elżbieta

25.     Nassalski Leon

26.     Nowak Andrzek

27.     Wasilewska Elżbieta

28.     Aroniewicz Stanisława

29.     Bielecka Anna

30.     Chmarczuk Krystyna

31.     Ciesielczuk Halina

32.     Czujkowska Irena

33.     Dąbrowska Jadwiga

34.     Dąbrowski Wojciech

35.     Giergiel Roman

36.     Jarosiewicz Halina

37.     Kramczynska Teresa

38.     Kutera Krystyna

39.     Kulik Henryk

40.     Niewiadomska Alicja

41.     Niklewicz Maria

42.     Papuga Irena

43.     Patraj Teresa

44.     Płaza Krystyna

45.     Piotrowska Barbara

46.     Suszko Maria

47.     Chorąży Anna

48.     Gleń Henryka

49.     Kaszuba Janusz

50.     Kuśmierczyk Krzysztof

51.     Wikło Jerzy

52.     Domska Krystyna

53.     Lebiedowicz Anna

54.     Wilczyńska Alina

55.     Buczkowski Bolesław

56.     Fulara Józef

57.     Honzar Ryszard

58.     Remarczyk Danuta

59.     Śliwińska Jadwiga

60.     Olszyna Irena

1961/62

1.     Bajek Regina

2.     Bielecki Zygmunt

3.     Daruk Maria

4.     Bojarczuk Maria

5.     Kozielewicz Genowefa

6.     Mołodecka Janina

7.     Baziuk Teresa

8.        Górak Maria

9.        Janicka Stanisława

10.     Jurczuk Urszula

11.     Kizwalter Teresa

12.     Klimowicz Lucyna

13.     Kłodzińska Irena

14.     Kopczyński Jerzy

15.     Krzywonos Krystyna

16.     Leszczyńska Barbara

17.     Magiera Maria

18.     Olszewska Anna

19.     Papuga Krystyna

20.     Radelczuk Zofia

21.     Siemionow Alina

22.     Kruczyńska Maria

23.     Szajdecka Alfreda

24.     Smalej Maria

25.     Wilgos Maria

26.     Ziółkowska Barbara

27.     Chwiejczak Janusz

28.     Garaj Tadeusz

29.     Hawryluk Włodzimierz

30.     Jaworski Jan

31.     Karpowicz Józef

32.     Kiszko Romuald

33.     Kossowski Witold

34.     Maciocha Wiesław

35.     Porowski Jan

36.     Rudzik Alicja

37.     Sapiński Zbigniew

38.     Świst Henryk

39.     Włodek Zdzisław

40.     Wróblewska Teresa

41.     Baraniecki Edmund

42.     Marczak Wojciech

      43.   Massalski Stanisław

      44.   Niańko Ewa

      45.  Żurawski Wacław

      46.  Pawluk Stefania

      47.  Brzycka Wanda

      48.  Bieńko Joanna

      49.  Kulczyńska Krystyna

      50.    Luchowski Henryk

      51.  Łapka Elżbieta

52.  Modzelewska Krystyna

53.   Szeweńko Irena

54.   Szlingert Halina

55.   Bazylewicz Helena

56.   Klementiew Anatol

57.   Piechota Jadwiga

58.   Wygachiewicz Maria

59.   Michałkiewicz Tadeusz

60.   Obszyński Leonard

61.   Kosik Waldemar

62.   Lewko Jerzy

63.   Misiura Aldona

1962/63

1.        Kidyba Halina

2.        Trytek Irena

3.        Kunc Seweryn

4.        Umnicki Kazimierz

5.        Kiełbowicz Danuta

6.        Gronowska Irena

7.        Bidiuk Lech

8.        Hawryluk Kazimierz

9.        Młodzianowski Jan

10.     Dinfer Barbara

11.     Nieradko Krystyna

12.     Techmański Krzysztof

13.     Wasylczuk Kazimierz

14.     Łaska Jerzy

15.     Starzyk andrzej

16.     Czajkowski Ryszard

17.     Kitliński Andrzej

18.     Pawelec Czesław

19.     Kawka Danuta

20.     Majkutewicz Joanna

21.     Misan Zofia

22.     Ciesielczuk Krystyna

23.     Bąk Maria

24.     Wachowski Mirosław

25.     Kopacz Grzegorz

26.     Kuć Henryk

27.     Nowakowska Krystyna

28.     Piwko Barbara

29.     Tomasiak Anna

30.      Ciesielczuk Stanisław

31.     Gałan Józef

32.     Maluta Ryszard

33.     Pyc Bolesław

34.     Szozda Edward

35.     Błądek Bronisława

36.     Daruk Elżbieta

37.     Dąbrowska Irena

38.     Krzyszczuk Bogumiła

39.    Winniczuk Czesława

40.    Łuszczyńska Krystyna

41.    Brzozowska Barbara

42.    Matłocha Maria

43.    Dec Wiesława

      44.  Waszczuk Antonina

45.  Ważny Ryszard

46.  Markowski Józef

47.  Malec Danuta

48.  Siudak Halina

49   Oliwek Teresa

50.  Siatecki Marek

51.  Tychmańska Halina

52.     Pryl Jadwiga

53.     Depa Maria

54.     Barczuk Teresa

55.     Bednarczuk Marcelina

56.     Koszuta Halina

57.     Prokopczyk Maria

58.     Słoma Izabela

59.   Walczuk Jolanta

60.   Wójcik Zofia

61.   Duduś Urszula

62.   Mizerska Alicja

63.   Olszak Zofia

64.   Adamkiewicz Stanisława

65.   Pilipczuk Stanisław

66.   Sura Zofia

67.  Turek Kazimiera

68.     Antoniuk Stanisław

69.     Borys Krystyna

70.   Cisak Barbara

71.   Jezierska Anna

72.   Czerwiński Walenty

73.   Malimon Teresa

74.   Kozicka Teresa

75.   Lenard Lilianna

76.   Laskowska Teresa

77.   Szalast Leokadia

78.   Wrzyszcz Maria

79.   Wesołowska Stanisława

80.   Jezierski Jacek

81.   Muzyczuk Irena

82.   Tomczyk Irena

83.   Tyszkiewicz Danuta

1963/64

1.        Pająk Wiesław

2.        Panasiuk Anna

3.        Ciesielczuk Krystyna

4.        Kawa Adam

5.        Podkowik Teresa

6.        Sochacka Marta

7.        Romańczuk Kazimiera

8.        Pietryk Barbara

9.        Aroniewicz Marianna

10.     Blejczak Krystyna

11.     Sochucka Halina

12.     Bojarczuk Helena

13.     Dąbrowska Alicja

14.     Flak Stefania

15.     Goraj Janina

16.     Onisk Tadeusz

17.     Knap Maria

18.     Krzyszczuk Andrzej

19.     Hapońska Zofia

20.     Janicka Maria

21.     Malimon Kamila

22.     Markiewicz Teresa

23.     Sołodko Zuzanna

24.     Stachnik Halina

25.     Szperalska Krystyna

26.     Winiarska Krystyna

27.     Zaprawa Edwarda

28.     Baran Maria

29.     Bartoszek Maria

30.     Błaszczuk Teresa

31.     Błazucki Roman

32.     Diduch Lucyna

33.     Dąbrowska Beata

34.     Klimowicz Urszula

      35.   Mazur Halina

      36.   Palonka Zofia

37.   Salwicka Elżbieta

38.   Swatowska Hanna

39.   Skraho Maria

40.   Szuflita Gabriela

41.   Tymecka Jadwiga

42.   Chodorowska Krystyna

43.   Danilczuk Jadwiga

44.   Hapońska Anna

45.   Kowalczyk Krystyna

46.   Lenard Zenon

47.   Pomiankiewicz Janina

48.   Rudio Halina

      49.  Soja Joanna

50.   Wróbel Jadwiga

51.     Wysocka  Grażyna

52.     Wojciechowska Grażyna

53.   Charkowski Marek

54.   Patkowski Jan

55.   Prystupa Mieczysław

56.   Stadnicki Edward

57.   Kisielewicz Jerzy

58.              Kosonoga Roman

59.   Łaciński Stanisław

60.   Nowaczewski Edward

61.   Pasieka Jerzy

62.   Wikło Henryk

63.   Bucior Lucjan

64.   Jaskorski Antoni

65.   Matras Zbigniew

66.   Oliwiak Roman

67.   Tomaszek Stanisław

68.   Rukowicz Teresa

69.   Starzyk Joanna

70.   Wojtak Danuta

71.   Grzesiuk Stanisława

72.   Kucharski Kazimierz

73.   Łysiak Teresa

74.   Migas Halina

75.   Zielińska Zofia

76.   Danilczuk Lucyna

77.   Hrycuniak Jadwiga

78.   Klementjew Anna

79.   Koremska Urszula

80.   Staszczuk Janina

81.   Jurkiewicz Lech

82.   Kern Krzysztof

83.   Stankiewicz Stefan

84.     Lipinski Jan

85.     Nowak Janusz

86.     Patro Adam

87.   Piotrowski Ryszard

88.   Rączkowski Jarosław

89.   Sobczuk Henryk

90.   Gancarz Agata

91.   Kieda Czesław

92.   Kryszczuk Antoni

93.   Palczewska Krystyna

94.   Iwan Janusz

1964/65

1.        Łopocka Elżbieta

2.        Łoszak Anna

3.        Madejska Danuta

4.        Pilipczuk Irena

5.        Płaszczewska Irena

6.        Sęk Elżbieta

7.        Sidor Barbara

8.        Stasiuk Wiktor

9.        Świąder Helena

10.     Szandrowski Janusz

11.     Szewczuk Wiesława

12.     Tomczyk Halina

13.     Troszczyński Marcin

14.     Wojciechowska Anna

15.     Zaleski Przemysław

16.     Barabas Urszula

17.     Baziuk Danuta

18.     Buczyńska Mieczysława

19.     Brzezicka Seweryna

20.     Cyrulik Maria

21.     Czarnoba Felicja

22.     Domonik Lucyna

23.     Daruk Anna

24.     Drabik Alicja

25.     Gruszka Izabela

26.     Gardyńska Elżbieta

27.     Jarząbek Lucyna

28.     Kowalczuk Teresa

29.     Koniuszko Maria

30.     Łopong Aniela

31.     Majkutewicz Halina

32.     Maksimek Wanda

33.     Mołodecka Anna

34.     Nowicka Maria

35.     Pochylczuk Zofia

36.     Poluch Zofia

37.     Szymańska Krystyna

38.     Twardowska Zofia

39.     Wójcik Urszula

40.     Bicz Tadeusz

41.     Choma Jerzy

42.     Chwedczuk Zofia

43.     Fligier Leokadia

44.     Gałan Jan

45.     Gnojko Jan

46.     Górak Janina

47.     Kidyba Alicja

48.     Lewicka Barbara

49.     Najda Irena

50.     Niemierko Maria

51.     Giergiel Jan

52.     Oliwek Barbara

53.     Paluch Irena

54.     Piwkowski Jacek

55.     Wąsik Małgorzata

56.     Wiśniewski Piotr

57.     Wrona Andrzej

58.     Adamowicz Stanisław

59.     Czyżewski Albert

60.     Kozielewicz Gerard

61.     Łuczuk Urszula

62.     Mazurek Andrzej

63.     Sędłak Krzysztof

64.     Tomaszewska Maria

65.     Wiśniewska Krystyna

66.     Wróblewski Janusz

67.     Żurawski Stanisław

68.     Wrzyszcz Teresa

69.      Głuch Celina

70.     Kowalski Stanisław

71.     Prus Helena

72.     Schodziński Jan

73.     Cielecka Urszula

74.     Szubtarska Maria

75.     Hawryluk Maria

76.     Kuras Krystyna

77.     Madejska Bogumiła

78.     Stelmaszczuk Halina

79.     Wójcicka Romualda

80.     Markowska Grażyna

81.     Kiszko Tadeusz

82.     Kondraciuk Ryszard

83.     Kozicka Bogumiła

84.     Łacińska Jadwiga

85.     Łęczyński Włodzimierz

86.     Palonka Zbigniew

87.     Piątal Grażyna

88.     Soja Andrzej

89.     Pańko Antoni

90.     Pokrywka Halina

91.     Michulski Henryk

92.     Krzyszczuk Teresa

93.     Szewczuk Bronisława

94.     Kruczyńska Teresa

95.     Malcew Zofia

96.     Kijko Irena

97.     Tereszkiewicz Izabela

98.     Michalak Zenon

99.     Pluszczyńska Krystyna

100.  Ciechocińska Ewa

101.  Klimczuk Barbara

102.  Hubiński Jan

 

1965/66

 

1.        Antoniuk Stanisław

2.        Baryluk Ewa

3.        Burdzińska Jadwiga

4.        Bąk Stanisława

5.        Ciechońska Teresa

6.        Dąbkowski Wojciech

7.        Demendecki Stanisław

8.        Derewecki Eugeniusz

9.        Franke Zdzisław

10.     Jasińska Urszula

11.     Jurkiewicz Wiesław

12.     Kowalski Jan

13.     Kryszczuk Halina

14.     Dzichciowska Elżbieta

15.     Gerynowicz Józef

16.     Iwaniuk Waldemar

17.     Jednacz Eugeniusz

18.     Kasprowicz Lech

19.     Knap Józef

20.     Kuśmierek Mirosław

21.     Łuszczakiewicz Janusz

22.     Matras Stanisław

23.     Mazurek Krystyna

24.     Michalczuk Stanisław

25.     Michałkiewicz Jerzy

26.     Onisk Stanisław

27.     Ostrowska Mirosława

28.     Papuda Elzbieta

29.     Patro Jadwiga

30.     Patro Urszula

31.     Prystupa Wacław

32.     Rybiński Wiesław

33.     Sienkiewicz Zdzisława

34.     Sikora Wiesław

35.     Skowroński Mieczysław

36.     Szefer Ryszard

37.     Szwaczkiewicz Wiesława

38.     Tarnowska Urszula

39.     Tyszka Piotr

40.     Wojtiuk Edward

41.     Woś Jerzy

42.     Woźniak Irena

43.     Wróblewski Tadeusz

44.     Zieliński Stanisław

45.     Adamczuk Krystyna

46.     Antoniuk Zdzisława

47.     Błazucka Irena

48.     Bodziacki Roman

49.     Bogucka Alicja

50.     Czuryło Ryszard

51.     Dymicka Barbara

52.     Hapońska Krystyna

53.     Kasprzak Barbara

54.     Kiełbowicz Jadwiga

55.     Knysz Roman

56.     Kojder Henryk

57.     Kołtoniuk Zbigniew

58.     Koszel Adam

59.     Marciniuk Józef

60.     Matysiak Elżbieta

61.     Michaluk Maria

62.     Mil Józef

63.     Mucha Gabriel

64.     Najdzińska Maria

65.     Ogonowski Stanisław

66.     Panasiewicz Stanisław

67.     Piwkowski Marek

68.     Semczuk Szczepan

69.     Sołtysiak Urszula

70.     Stankiewicz Teresa

71.     Stus Alina

72.     Szawurski Marian

73.     Szczekan Maria

74.     Szkudziński Andrzej

75.     Tomaszek Maria

76.     Troszczyńska Maria

77.     Wietrzyk Marta

78.     Wietrzyk Romualda

79.     Żołnierczuk Stanisław

80.     Aleksandrowicz Krystyna

81.     Bednaruk Bronisława

82.     Bielak Zofia

83.     Blaszyńska Barbara

84.     Borys Barbara

85.     Cygańczuk Anna

86.     Jaśkowiec Irena

87.     Kapuścińska Alicja

88.     Kerkucha Alicja

89.     Kisielewicz Joanna

90.     Kłos Wiktoria

91.     Korga Jadwiga

92.     Korniak Stanisława

93.     Korneluk Barbara

94.     Korol Nadzieja

95.     Kowalska Irena

96.     Kunicka Helena

97.     Matecka Ryszarda

98.     Mikita Zdzisława

99.     Niewmieżycka Alina

100.  Patraj Alicja

101.  Rusinek Stefania

102.  Sadowska Grażyna

103.  Serafin Irena

104.  Struszczak Halina

105.  Szubtarska Bożena

106.  Tomicka Jadwiga

107.  Wolanin Maria

108.  Wytryszcz Teresa

109.  Zaborska Barbara

110.  Zielińska Maria

111.  Dziki Kazimierz

1966/67

 

1.        Bedlińska Maria

2.        Bojarczuk Barbara

3.        Bojarczuk Grażyna

4.        Buczek Teresa

5.        Bury Teresa

6.        Chodor Ewa

7.        Ciećko Janina

8.        Diduch Halina

9.        Dul Halina

10.     Fujera Adela

11.     Grabowska Elżbieta

12.     Grela Jadwiga

13.     Hapońska Teresa

14.     Jabłońska Anna

15.     Jakimiec Krystyna

16.     Janiak Krystyna

17.     Jaworska Maria

18.     Jurczuk Elżbieta

19.     Kasperek Maria

20.     Kisielewska Halina

21.     Komorowska Anna

22.     Kopczyńska Zofia

23.     Kozielewicz Teresa

24.     Kozłowska Maria

25.     Małek Marianna

26.     Mieczan Władysława

27.     Markowska Halina

28.     Olech Maria

29.     Poluch Halina

30.     Puchalska Rozalia

31.     Rzepecka Anna

32.     Stepkowska Anna

33.     Szawurska Wanda

34.     Wójcik Grażyna

35.     Wysocka Elżbieta

36.     Zderkiewicz Halina

37.     Zielińska Halina

38.     Zdrojko Barbara

39.     Andrzejewski Andrzej

40.     Bodziacka Elżbieta

41.     Buczak Barbara

42.     Czerska Teresa

43.     Dobrzański Stanisław

44.     Drozda Antoni

45.     Hajkiewicz Maria

46.     Dyda Kazimierz

47.     Hawryluk Stanisław

48.     Jędruszczak Marian

49.     Jopyk Lucyna

50.     Konopka Teresa

51.     Krawczyk Jan

52.     Kunc Alicja

53.     Kusiak Maria

54.     Malec Jan

55.     Martyniuk Stefan

56.     Mazurek Zofia

57.     Mołodecki Jan

58.     Niewiadomska Leokadia

59.     Ożóg Zygmunt

60.     Panasiewicz Jadwiga

61.     Papuga Danuta

62.     Pawluk Tadeusz

63.     Pokaluk Jan

64.     Podsiadło Zenon

65.     Piotrowski Bogusław

66.     Racewicz Bogusława

67.     Rogowski Krzysztof

68.     Sendłak Jan

69.     Strupieniuk Zdzisław

70.     Szczerbicka Alicja

71.     Szlingert Krzysztof

72.     Troszczyński Jerzy

73.     Wojak Lech

74.     Babijczuk Zofia

75.     Baj Zbigniew

76.     Baum Kazimiera

77.     Buszkiewicz Alicja

78.     Chomik Cezary

79.     Gajewska Elżbieta

80.     Grzesiuk Kazimierz

81.     Holly Romuald

82.     Jedynak Wojciech

83.     Jeż Maria

84.     Kacaj Wanda

85.     Koszyniuk Zbigniew

86.     Krasnopolski Emil

87.     Kruk Irena

88.     Książek Lucylla

89.     Kulik Ryszard

90.     Lachiewicz Stefan

91.     Litwin Kazimierz

92.     Liwak Władysław

93.     Łoszak Maria

94.     Łuszczewska Wiesława

95.     Mieczan Mirosław

96.     Mirski Alfred

97.     Papuda Anna

98.     Romaniuk Krystyna

99.     Ruszczyk Barbara

100.  Saj Mieczysław

101.  Sołtys Stanisław

102.  Starzyk Marek

103.  Wójtowicz Anna

104.  Wrzyszcz  Marian

105.  Zaburda Jarosław

106.  Zaleska Nimfa

107.  Zielińska Zuzanna

108.  Zygadło Zbigniew

109.  Żuraw Urszula

110.  Bąk Maria

111.  Niewmieżycka Zdzisława

112.  Panek Małgorzata

113.  Ziemlewska Maria

114.  Diabin Stanisław

115.  Drączkowski Leszek

 

1967/68

 

1.        Bielawska Maria

2.        Bondarewicz Teresa

3.        Brzozowska Małgorzata

4.        Brzuskowska Halina Marta

5.        Dąbrowska Halina

6.        Demendecka Maria Bożena

7.        Dyda Bogusława Ewa

8.        Dyl Barbara Jadwiga

9.        Haustow Teresa Irena

10.     Józefowicz Halina Zofia

11.     Kasperkiewicz Hernyka Bernarda

12.     Kaszuba Barbara

13.     Kluziak Joanna Halina

14.     Kociach Alina Zofia

15.     Kościuszko Jolanta Barbara

16.     Kowalczuk Barbara

17.     Kowalska Anna Zofia

18.     Kraus Helena Alfreda

19.     Krauz Bożena Hanna

20.     Kurzępa Leokadia

21.     Madała Urszula

22.     Mosiądz Zofia Grażyna

23.     Porębska Elżbieta Teresa

24.     Sawa Klementyna Irena

25.     Semczuk Anna

26.     Skibińska Maria Jolanta

27.     Solan Alicja Krystyna

28.     Soroka Maria Barbara

29.     Szefer Jolanta Maria

30.     Szperalska Zofia

31.     Tarnowska Lucyna

32.     Turzyniecka Ewa Maria

33.     Wikło Halina

34.     Włodek Barbara

35.     Wolnicka Elżbieta Stanisława

36.     Wójcik Teresa Janina

37.     Wojtowicz Wanda Elżbieta

38.     Wygachiewicz Czesława

39.     Bańka Lech Adam

40.     Baryluk Leszek Sylwester

41.     Bojarczuk Henryk Stanisław

42.     Błoński Wiesław Jan

43.     Ciesielczuk Helena

44.     Czarnoba Czesław Stefan

45.     Demusiak Sylwester Wiktor

46.     Drączkowska Wiesława

47.     Dudek Grażyna Aldona

48.     Dżaman Grażyna Maria

49.     Flaga Henryka

50.     Gałka Jadwiga Halina

51.     Gancarz Andrzej Feliks

52.     Iwaniuk Janusz Bogumił

53.     Kalicki Andrzej Zdzisław

54.     Pawluk vel Kiryczuk Andrzej

55.     Kizwalter Zofia

56.     Korzeniowska Krystyna Bożena

57.     Kucharska Elżbieta Hanna

58.     Lebiedowicz Zbigniew

59.     Lipiński Jan

60.     Łukasiuk Edward Marian

61.     Makieła Małgorzata

62.     Malcew Danuta Janina

63.     Masłowski Jan Antoni

64.     Michalski Zygmunt

65.     Mormon Irena

66.     Panasiewicz Janusz Tadeusz

67.     Piątak Wit Tadeusz

68.     Piątal Leopold Zenon

69.     Pirogowicz Teresa

70.     Prokopczyk Anna Barbara

71.     Prus Zofia

72.     Racewicz Michał Radosław

73.     Studzińska Danuta Krystyna

74.     Szczupak Marek Tadeusz

75.     Szewczuk Jan

76.     Talarowska Maria

77.     Zabawa Mieczysław

78.     Zaburda Maria Elżbieta

79.     Banach Lech Stanisław

80.     Bielecka Katarzyna Teresa

81.     Borowiec Czesława

82.     Chmiel Henryk Mieczysław

83.     Cierech Elżbieta Janina

84.     Czoch Wanda Janina

85.     Danilczuk Dioniza Władysława

86.     Dłużniewska Grażyna Ewa

87.     Dowierciał Roman

88.     Głuszczak Jan

89.     Górska Maria Elżbieta

90.     Grodyńska Elżbieta Anna

91.     Han Elżbieta Anna

92.     Jabłońska Teresa

93.     Józefowicz Edyta

94.     Jurkiewicz Teresa

95.     Kazan Halina

96.     Kijewski Jan Kazimierz

97.     Korneluk Krystyna

98.     Krawczuk Danuta

99.     Kutera Helena

100.  Kurzępa Irena Elżbieta

101.  Laskowski Tadeusz Antoni

102.  Markowska Jadwiga

103.  Mońko Włodzimierz

104.  Najdzińska Zofia

105.  Ornat Maria Izabela

106.  Pilipczuk Danuta

107.  Pomarański Władysław

108.  Popławska Barbara

109.  Rączkowska Elżbieta

110.  Rożniakowska Halina

111.  Rutkowska Izabela

112.  Rządkowski Antoni Andrzej

113.  Skrzyński Marian Stefan

114.  Sidorenko Janusz Andrzej

115.  Sobczuk Stanisław

116.  Wur Krystyna Stanisława

117.  Zarosińska Jadwiga

118.  Żołnierczuk Irena Maria

119.  Grudniewska Elżbieta

120.  Grzywa Barbara Maria

121.  Hałas Maria Urszula

122.  Kurowska Jadwiga Józefa

123.  Lokajczyk Urszula

124.  Wachowiak Anna Elżbieta

125.  Bień Urszula Jolanta

126.  Dyl Andrzej Wojciech

127.  Kojder Janusz

128.  Magnuszewska Stanisława

 

1968/69

 

1.        Borowiec Helena Maria

2.        Dąbkowska Joanna Danuta

3.        Dąbrowski Romuald

4.        Dentka Danuta Maria

5.        Drewniak Paweł Leszek

6.        Dudek Zenon

7.        Gałan Urszula

8.        Gardias Antoni Edward

9.        Gromelska Jadwiga

10.     Hypś Antoni Wincenty

11.     Jędruszczak Gabriel

12.     Kobylańska Elżbieta

13.     Kostecki Krzysztof

14.     Kościuszko Edward

15.     Michalak Ewa Maria

16.     Mielniczuk Helena

17.     Mróz Jadwiga

18.     Nowak Stanisław Andrzej

19.     Olszyna Barbara

20.     Pańczyk Anna Grażyna

21.     Pędzik Bronisława

22.     Rejmak Krystyna

23.     Rudyk Barbara Grażyna

24.     Rządkowska Jadwiga Marta

25.     Skiba Jan

26.     Szałata Irena Elżbieta

27.     Urbanowicz Jacek Jan

28.     Wietrzyk Władysław

29.     Worobiow Andrzej Marian

30.     Woźnica Danuta Zdzisława

31.     Woźnica Maria Stanisława

32.     Zalewski Marek Kazimierz

33.     Zinkiewicz Stanisław Leon

34.     Bąk Wanda

35.     Biczak Stanisława Janina

36.     Brzezińska Wiesława

37.     Bury Tadeusz

38.     Curyło Jadwiga

39.     Danilczuk Ireneusz

40.     Halicki Antoni Marian

41.     Halej Feliksa Janina

42.     Janiak Barbara Teresa

43.     Jędruszczak Franciszka

44.     Korneluk Jadwiga Teresa

45.     Kuna Marek Sławomir

46.     Matuszyńska Grażyna Anna

47.     Matras Grzegorz

48.     Musiał Mirosława Jadwiga

49.     Perehubka Edward

50.     Pietruk Janina Ewa

51.     Piętal Witold

52.     Płaszczewski Tadeusz Józef

53.     Rusinek Maria Antonina

54.     Sobczuk Maria

55.     Sobieszczańska Maria Anna

56.     Sołtysiak Maria

57.     Staniec Stanisława Urszula

58.     Szkołut Zofia

59.     Troszczyńska Janina Danuta

60.     Twardowski Jan Franciszek

61.     Tymecki Bogusław

62.     Ufnal Piotr Franciszek

63.     Widła Emilia Alicja

64.     Wołoszyn Wincenty Franciszek

65.     Wróblewski Ryszard Jan

66.     Żaczek Halina

67.     Żaczek Zbigniew

68.     Cembał Krystyna

69.     Cisoń Maria Franciszka

70.     Czajka Emilia Irena

71.     Czerkawski Piotr Paulin

72.     Choma Franciszek Marian

73.     Iwanek Irena

74.     Jańczuk Edward

75.     Kloc Irena

76.     Kondracki Zenon Ryszard

77.     Kurzawa Teresa

78.     Kutek Bogusława Anna

79.     Kuźmińska Elżbieta

80.     Lebiedowicz Ryszard Stanisław

81.     Małyska Irena Zofia

82.     Martyniuk Gerarda

83.     Mirecki Krzysztof

84.     Misiura Kazimierz Teodor

85.     Ożóg Józef

86.     Panasiewicz Andrzej Jan

87.     Panek Teresa Magdalena

88.     Poziomkowski Witold

89.     Puzio Józef

90.     Szpryngiel Krystyna

91.     Szuwarska Stanisława

92.     Wiśniewski Jerzy

93.     Żołnierczuk Marek

94.     Kobel Marek Jan

95.     Kwietniewski Jan

96.     Lenard Teresa Jadwiga

97.     Bałaj Celina

98.     Bobłowska Anna Antonina

99.     Bodziacka Zofia Anna

100.  Chilewska Elżbieta Janina

101.  Chułkowska Bożena Maria

102.  Ciesielczuk Halina

103.  Czerwonka Halina

104.  Dublewicz Grażyna

105.  Grabarczuk Barbara Anna

106.  Hajkiewicz Irena

107.  Jaworska Helena Zofia

108.  Jędruszczak Zofia

109.  Jędruszczak Zofia Urszula

110.  Kalacińska Barbara

111.  Krzyszewska Anna Barbara

112.  Kołodziejczyk Halina Zofia

113.  Król Elżbieta Wiesława

114.  Leszczńska Elżbieta Maria

115.  Lokajczyk Jadwiga

116.  Małysz Krystyna Waleria

117.  Małyszek Danuta Maria

118.  Mazur Anna

119.  Panasiewicz Maria Emilia

120.  Piekarz Adela Izabela

121.  Płoszaj Teresa

122.  Raczyńska Irena

123.  Rządkowska Elżbieta

124.  Sarecka Danuta Romualda

125.  Sienkiewicz Alina Maria

126.  Waszczuk Jadwiga

127.  Wielosz Kazimiera

128.  Wilkos Irena

129.  Zielińska Elżbieta Barbara

130.  Źrebiec Maria Teresa

131.  Jaskuła Lucyna

132.  Jurczuk Sabina

133.  Łąkowski Czesław

134.  Demuś Teresa

135.  Irek Andrzej Stanisław

136.  Brzycka Maria Irena

137.  Kisielewska Lucyna

138.  Żołnierczuk Halina

139.  Brzyska Helena

 

 

1969/70

Nie było klasy maturalnej

- reforma strukturalna szkolnictwa

 

1970/71

 

1.        Błaszczuk Maria

2.        Brzuskowska Danuta

3.        Chwedczuk Halina

4.        Czarnecki Krzysztof

5.        Danilczuk Barbara Zofia

6.        Daszuk Stanisława

7.        Drozda Krystyna Danuta

8.        Pilipczuk Janusz

9.        Grzywna Bogdan

10.     Herz Elżbieta

11.     Imbir Jadwiga Helena

12.     Kaniuga Elżbieta Jadwiga

13.     Kołodziej Anna

14.     Kraszewska Grażyna

15.     Krawczuk Irena

16.     Krogulec Teresa

17.     Leśniak Józef

18.     Michalak Leszek Cezary

19.     Paczała Eugeniusz Jan

20.     Rejman Janusz Roman

21.     Rządkowski Piotr

22.     Stolz Barbara

23.     Szawurski Lech Henryk

24.     Szymański Grzegorz Mikołaj

25.     Świderek Stanisław

26.     Tomicka Barbara Grażyna

27.     Wiński Ryszard

28.     Zieliński Anatol

29.     Zwolak Jan Stanisław

30.     Błaszczuk Barbara Hanna

31.     Charkowski Andrzej Maria

32.     Ciesielczuk Irena Teresa

33.     Czarkowska Elżbieta

34.     Duński Marian Ireneusz

35.     Garczyńska Józefa

36.     Jasińska Zofia Kazimiera

37.     Jeger Czesława Filomena

38.     Kobak Teresa Maria

39.     Lebiedowicz Lesław Tadeusz

40.     Łoszak Barbara Helena

41.     Majkutewicz Zofia

42.     Małysz Aniela

43.     Mazur Helena Krystyna

44.     Oleszczuk Janusz

45.     Paterak Henryk

46.     Poziomkowski Krzysztof

47.     Szczekan Bogusław

48.     Wojciechowska Barbara

49.     Wróblewska Teresa

50.     Zdunek Bolesław

51.     Andrzejewski Zbigniew

52.     Basaj Mieczysław

53.     Bogucka Zofia Jadwiga

54.     Boniecki Waldemar Antoni

55.     Budnik Andrzej

56.     Ciuraszkiewicz Andrzej Piotr

57.     Flak Zofia Maria

58.     Graboś Witold Szczepan

59.     Grodyński Marek Tadeusz

60.     Guzik Irena

61.     Janiec Danuta Barbara

62.     Jędrzejewska Maria Stanisława

63.     Jóźwiak  Maria

64.     Kluziak Irmina Bronisława

65.     Korzan Alfreda

66.     Kowalczuk Stefania

67.     Krupińska Alicja Ewa

68.     Leszczuk Bogdan

69.     Niewiadomski Donat Tomasz

70.     Owsicki Janusz

71.     Prokopowicz Ewa Teresa

72.     Szopa Barbara

73.     Szwiec Jan Piotr

74.     Ulida Halina Janina

75.     Ziarko Szczepan Paweł

76.     Ziemlewska Teresa Julia

77.     Bielecka Anna

78.     Burdzy Irena Stanisława

79.     Depa Krystyna Paulina

80.     Działa Anna

81.     Gnieciak Teresa

82.     Hawryluk Danuta Marianna

83.     Hutarz Barbara Anna

84.     Iwanowicz Grażyna Waleria

85.     Kijko Alina

86.     Kruk Regina

87.     Lebiedowicz Mirosława

88.     Nagadowska Janina Barbara

89.     Płaszczewska Stanisława

90.     Puchlerska Anna Maria

91.     Sarzyńska Zofia

92.     Stadnicka Bożena Stanisława

93.     Suska Irena

94.     Świst Jadwiga

95.     Wesołowska Bogusława

96.     Wysocka Zofia Weronika

97.     Baryluk Janusz

98.     Bucior Henryk

99.     Buszkiewicz Urszula

100.  Czerkawska Teresa

101.  Ćwiklińska Helena

102.  Gryciak Jadwiga Urszula

103.  Jaskowski Jan

104.  Jóźwiak Barbara

105.  Kasperska Elżbieta

106.  Konopka Zdzisława

107.  Kuźniarska Joanna

108.  Kwiatkowska Grażyna

109.  Kwiatkowska Maria

110.  Lipnicki Mirosław

111.  Matysiak Kazimierz

112.  Niewiadomski Marian

113.  Rusiecki Tadeusz

114.  Sadowski Waldemar

115.  Sagan Maria

116.  Szawurska Jadwiga

117.  Trześniowska Krystyna

118.  Tylus Anna

119.  Welter Anna

120.  Wiśniewska Elżbieta

121.  Zinkiewicz Stanisław

 

 

1971/72

 

1.        Adamczyk Marek Antoni

2.        Antosz Romualda Wiesława

3.        Anyszkiewicz Teresa Urszula

4.        Buczek Krystyna

5.        Czerski Józef Antoni

6.        Daszuk Jadwiga

7.        Demuś Zdzisława Janina

8.        Garbacz Helena Janina

9.        Haustow Jolanta Maria

10.     Hukowska Ewa Jadwiga

11.     Karpińska Maria

12.     Kawarski Edward Józef

13.     Kołodziej Ewa

14.     Kozielewicz Antoni

15.     Kune Barbara Grażyna

16.     Lis Ryszard Stanisław

17.     Lisiewicz Anna Maria

18.     Lokajczyk Edmund

19.     Łupinka Lucyna Krystyna

20.     Majewska Hanna Danuta

21.     Marczuk Walentyna

22.     Momot Teresa Aniela

23.     Misiuk Ewa

24.     Ogórek Irena

25.     Otucha Stanisław Piotr

26.     Orski Jan Tadeusz

27.     Piątak Zofia Julia

28.     Spustek Marianna Józefa

29.     Szmuc Urszula

30.     Waszczuk Andrzej

31.     Watras Wiesław

32.     Wichniewicz Jadwiga Maria

33.     Zwolińska Halina

34.     Wielosz Edward Jan

35.     Amerla Wiesława Zofia

36.     Bańkowska Walentyna Józefa

37.     Czarski Krzysztof Roman

38.     Daruk Anna Janina

39.     Garczyńska  Alfreda Janina

40.     Głowacki Henryk

41.     Han Ewa Jadwiga

42.     Jakimowicz Halina

43.     Jakubiak Urszula Wiesława

44.     Janeczko Irena Helena

45.     Jasiński Andrzej Witold

46.     Jóźwiak Jolanta

47.     Kaniuga Zygfryda Wiesława

48.     Kowalczyk Leszek Władysław

49.     Kudyba Maria Jolanta

50.     Kulik Zofia Barbara

51.     Kuźmiński Stanisław Edward

52.     Kwika Teresa Irena

53.     Michałkiewicz Urszula

54.     Mil Lucyna Janina

55.     Pac Krystyna

56.     Pirogowicz Zygmunt

57.     Prystupa Alicja Teresa

58.     Przyczyna Wiesław Jan

59.     Pukaluk Grażyna Wacława

60.     Stepkowska Marta Teresa

61.     Śmieszko Ryszard Marian

62.     Szawarski Henryk Zdzisław

63.     Tylus Ewa Grażyna

64.     Wiech Wanda Maria

65.     Woźnica Joanna

66.     Zasuwa Maria

67.     Zinkiewicz Józef Modest

68.     Wąsik Anna Marta

69.     Krystian Marianna

70.     Bielecka Krystyna

71.     Bojko Elżbieta

72.     Buczko Marian Jerzy

73.     Czarnecki Roman Kazimierz

74.     Dubiecha Teresa Anna

75.     Fuczyk Antonina Barbara

76.     Gałan Maria

77.     Irzyńska Jolanta Eleonora

78.     Mirska Janina Helena

79.     Jakóbiec Anna

80.     Kania Gabryel

81.     Kopacz Alicja Ewa

82.     Kern Marta Jadwiga

83.     Kępińska Jolanta

84.     Kulczyński Zenon Stanisław

85.     Luchowska Alicja Jadwiga

86.     Mazurek Alicja

87.     Misztal Stanisław

88.     Mucha Anna Maria

89.     Nagórny Wiesława Antonina

90.     Oleksiak Ryszard Kazimierz

91.     Paczała Zofia Maria

92.     Procnal Mieczysław

93.     Antoszak vel Sak Teresa

94.     Sikora Krystyna Maria

95.     Solak Marek Jan

96.     Szczekan Zbigniew Stanisław

97.     Szuryn Stanisław Izydor

98.     Watrak Stefania Barbara

99.     Wiśniewska  Elżbieta Halina

100.  Załoga Danuta

101.  Zielińska Teresa Wanda

102.  Kasprzak Mieczysława

103.  Bajurko Zenon Kazimierz

104.  Chaber Jolanta Zofia

105.  Czapka Jerzy Antoni Marian

106.  Czerkawska Barbara Ewa

107.  Daruk Janusz Roman

108.  Dąbrowska Irena

109.  Demendecki Tadeusz

110.  Grzejda Anna Bożena

111.  Guzik Halina

112.  Harasimiuk Alina Wanda

113.  Jaroszyński Erazm Zbigniew

114.  Jaskowski Wacław Michał

115.  Jeż Elżbieta

116.  Kaniuga Irena

117.  Kaszuba Grażyna Elżbieta

118.  Kida Franciszek Jan

119.  Kościuszko Anna

120.  Koziej Jadwiga Bogumiła

121.  Kuźmińska Teresa

122.  Lemańska Anna Janina

123.  Marczyk Walerian

124.  Mazur Zofia

125.  Mazur Zygmunt

126.  Michnowicz Bogusława

127.  Myszkowski Lech Wacław

128.  Naj Anna Urszula

129.  Piasecki Zbigniew

130.  Pokaluk Zofia Halina

131.  Radomska Wanda Anna

132.  Świętanowski Wojciech

133.  Techmański Robert Antoni

134.  Tuczapska Anna Maria

135.  Warecka Grażyna Henryka

136.  Wasilewska Anna Jolanta

137.  Wróbel Irena Aleksandra

138.  Wróblewski Andrzej

139.  Zańko Zbigniew Józef

140.  Ziarko Aleksander Marian

 

1972/73

 

1.        Aleksandrowicz Roman

2.        Bednarek Jerzy

3.        Byra Waldemar

4.        Dąbrowska Teresa

5.        Demusiak Grażyna

6.        Droździel Danuta

7.        Duda Maria

8.        Greniuk Teresa

9.        Halska Barbara

10.     Jakubczyk Ewa

11.     Kapluk Izabela

12.     Kasperkiewicz Zbigniew

13.     Kaźmierczuk Wiesława

14.     Kotko Jerzy

15.     Korzeniowska Anna

16.     Krztoń Maria

17.     Kulczyńska Maria

18.     Łasocha Franciszek

19.     Maciejewska Ewa

20.     Matecka Anna

21.     Misiura Janusz

22.     Palonka Barbara

23.     Pawłowska Halina

24.     Piotrowska Alicja

25.     Proć Jadwiga

26.     Rzepecka Barbara

27.     Stępka Danuta

28.     Sydoruk Maria

29.     Ślepko Zofia

30.     Teklak Jadwiga

31.     Tor Andrzej

32.     Umer Alicja

33.     Wróbel Grażyna

34.     Zwolak Halina

35.     Warchoł Mieczysław

36.     Broś Krystyna

37.     Garczyńska Stanisława

38.     Grodyńska Barbara

39.     Gomuła Stanisław

40.     Hapońska Jadwiga

41.     Kamińska Bożena

42.     Kasperkiewicz Jadwiga

43.     Kawalec Jarosław

44.     Kisielewicz Tomasz

45.     Kiszka Stanisława

46.     Klimczewska Barbara

47.     Kolenda Maria

48.     Kozak Stanisław

49.     Kulik Bogusława

50.     Łacińska Zofia

51.     Łuciuk Maria

52.     Matuszyńska Ewa

53.     Miech Zdzisław

54.     Misztal Ignacy

55.     Naja Ewa

56.     Nowosad Edward

57.     Olszyna Elżbieta

58.     Pastuszak Urszula

59.     Prokopowicz Halina

60.     Piela Elżbieta

61.     Rybińska Krystyna

62.     Sobolewska Grażyna

63.     Pyc Zofia

64.     Ptasińska Grażyna

65.     Szczekan Stanisław

66.     Szumiło Mieczysław

67.     Śleboda Maria

68.     Urbanowicz Lidia

69.     Wańczycki Wiesław

70.     Wysocka Bogumiła

71.     Bakuniak Barbara

72.     Bielańska Halina

73.     Domańska Elżbieta

74.     Grela Andrzej

75.     Grykałowska Bożena

76.     Hapoń Leszek

77.     Holly Konstanty

78.     Hordyj Grażyna

79.     Kawecka Anna

80.     Kot Antoni

81.     Kułaczek Anna

82.     Lubawska Grażyna

83.     Łoś Anna

84.     Łuszczakiewicz Ewa

85.     Marciniak Marta

86.     Michna Bolesław

87.     Naja Jerzy

88.     Naszyńska Marta

89.     Omelański Wiesław

90.     Panasiewicz Tadeusz

91.     Paszek Wiesława

92.     Paszkowska Ewa

93.     Rowgijało Maria

94.     Rzepecka Alicja

95.     Rudnicka Monika

96.     Segieda Krystyna

97.     Skóra Halina

98.     Szewczyk Urszula

99.     Szychowski Krzysztof

100.  Tworek Agnieszka

101.  Walikowska Danuta

102.  Wojak Henryk

103.  Wróblewski Jerzy

104.  Zalewska Zofia

105.  Bajurka Ewa

106.  Białek Krystyna

107.  Chmielewska Anna

108.  Domańska Wiesława

109.  Drapała Jerzy

110.  Dublewicz Joanna

111.  Imbir Maria

112.  Kańkowska Jadwiga

113.  Korzeniowska Krystyna

114.  Kazberuk Jolanta

115.  Kordyaczny Tadeusz

116.  Leśniak Marek

117.  Łysiak Barbara

118.  Marciniak Ewa

119.  Michalak Jan

120.  Miterka Anna

121.  Mormon Irena

122.  Oleszek Tadeusz

123.  Owczarz Alicja

124.  Pietrusiewicz Janina

125.  Prytuła Jerzy

126.  Skalska Joanna

127.  Skowyra Tadeusz

128.  Smolnik Krystyna

129.  Surma Renata

130.  Szczepanik Stanisława

131.  Szczur Emilia

132.  Szymanik Grażyna

133.  Tomaszewska Zofia

134.  Tomczyk Barbara

135.  Turczyniak Zbigniew

136.  Warchoł Antoni

137.  Wachowicz Andrzej

138.  Ćwiek Tadeusz

139.  Rzepecka Elżbieta

140.  Skibińska (Kosecka) Danuta

141.  Sobczuk Teresa

142.  Dąbrowski Zbigniew

 

1973/74

 

1.        Bajurko Marek

2.        Blacharz Zbigniew

3.        Boraca Halina

4.        Borowiecki Krzysztof

5.        Bułka Kazimiera

6.        Burda Ryszard

7.        Gidziński Tadeusz

8.        Gołąb Zbigniew

9.        Górak Andrzej

10.     Grela Stanisław

11.     Janeczko Elżbieta

12.     Janiuk Zuzanna

13.     Jeż Waldemar

14.     Kaszuba Teresa

15.     Kostecka Barbara

16.     Kwiatkowska Teresa

17.     Klementjew Regina

18.     Lisiewicz Krzysztof

19.     Majewska Czesława

20.     Mazur Bożena

21.     Mazur Tadeusz

22.     Nowicka Teresa

23.     Pawlicki Krzysztof

24.     Patro Wiesław

25.     Pędrak Maria

26.     Starykiewicz Maria

27.     Surma Alina

28.     Szczepańska Ewa

29.     Trześniowski Andrzej

30.     Wiśniewski Marek

31.     Zielińska Maria

32.     Ziarko Małgorzata

33.     Bartoszyńska Maria

34.     Błońska Jadwiga

35.     Bondyra Andrzej

36.     Kamiński Janusz

37.     Kicun Grażyna

38.     Komosa Jadwiga

39.     Koszałko Marta

40.     Kowalczyk Jan

41.     Kudrel Grazyna

42.     Kulczyński Janusz

43.     Kuna Ewa

44.     Lisiecka Maria

45.     Marczuk Hanna

46.     Mirski Edward

47.     Paluch Barbara

48.     Pieńkowska Barbara

49.     Pieńkowska Bożena

50.     Referda Alina

51.     Rządkowski Jerzy

52.     Sołtys Marek

53.     Stepaniuk Adela

54.     Szulżuk Lucyna

55.     Szymańska Elżbieta

56.     Szymańska Elżbieta

57.     Szczupak Danuta

58.     Tereszkiewicz Barbara

59.     Wiech Alicja

60.     Wilkowski Eugeniusz

61.     Bielańska Janina

62.     Cygańczuk Alina

63.     Dubiecha Irena

64.     Dyda Ewa

65.     Gancarz Teresa

66.     Grzejda Alina

67.     Grzelak Teresa

68.     Jabłońska Irena

69.     Kern Ryszard

70.     Kowalska Wanda

71.     Krochmal Marek

72.     Kruszewski Konrad

73.     Kulczycka Elżbieta

74.     Kuźniarska Teresa

75.     Lachowska Alicja

76.     Masłowski Jerzy

77.     Mazurek Ferdynand

78.     Oleszczuk Barbara

79.     Osiak Halina

80.     Skiert Anna

81.     Szczepańska Anna

82.     Szumiata Małgorzata

83.     Turowicz Jerzy

84.     Wiech Zbigniew

85.     Wilczek Teresa

86.     Wilczyńska Celina

87.     Witkowska Urszula

88.     Wojtak Jerzy

89.     Wrzos Elżbieta

90.     Wysocka Elzbieta

91.     Zabłocka Zofia

92.     Zańko Andrzej

93.     Zdunek Urszula

94.     Zięba Leszek

95.     Baran Janina

96.     Buszowska Maria

97.     Ciesielczuk Andrzej

98.     Głodowska Bożena

99.     Jakubiak Grażyna

100.  Jaworska Barbara

101.  Kawka Teresa

102.  Kliszcz Ryszard

103.  Kozielewicz Wiesław

104.  Lorenc Anna

105.  Łupinko Irena

106.  Majkutewicz Teresa

107.  Mazur Anna

108.  Mucha Ryszard

109.  Ogonowska Zofia

110.  Osakowski Piotr

111.  Pempko Anna

112.  Piątak Ryszard

113.  Popek Wiesław

114.  Roicka Grażyna

115.  Rzepecka Anna

116.  Spisak Elzbieta

117.  Szarypo Jan

118.  Szydłowski Krzysztof

119.  Tomczak Alicja

120.  Trojanowska Zofia

121.  Turek Leokadia

122.  Urbanowicz Andrzej

123.  Wilczek Janusz

124.  Wróbel Krzysztof

125.  Zaborska Czesława

126.  Żaczek Barbara

127.  Korycki Wiesław

128.  Rzeczkowski Jerzy

 

 
1974/75

 

1.        Andrzejczak Justyna

2.        Baczewska Barbara

3.        Borsukiewicz Janina

4.        Borysiewicz Andrzej

5.        Cicheca Barbara

6.        Chmiel Tadeusz

7.        Diaczuk Henryk

8.        Fuczyk Maria

9.        Grądzki Andrzej

10.     Grobelny Urszula

11.     Gruszczyńska Wiesława

12.     Halska Anna

13.     Jurczuk Wiesław

14.     Kardaszuk Anna

15.     Komoder Mirosława

16.     Korneluk Zofia

17.     Kruszycka Anna

18.     Kulczyńska Zofia

19.     Lebiedowicz Maria

20.     Lewicka Jadwiga

21.     Lubczyński Andrzej

22.     Łasocha Maria

23.     Łoś Marek

24.     Marczewska Marta

25.     Opała Andrzej

26.     Owczarz Maria

27.     Pańko Maria

28.     Pieńkowska Alina

29.     Pieńkowska Zofia

30.     Sauer Henryk

31.     Sitek Dorota

32.     Szymanik Jerzy

33.     Tkaczyk Alicja

34.     Tomicka Krystyna

35.     Tomicki Piotr

36.     Tywoniuk Maria

37.     Wasylewska Jadwiga

38.     Wybranowski Roman

39.     Zawadzka Danuta

40.     Bakalarczyk Barbara

41.     Banaszek Ewa

42.     Barczuk Alicja

43.     Błaszczuk Jan

44.     Bodziacki Kazimierz

45.     Chmiel Jan

46.     Ciesielczuk Elżbieta

47.     Dargiewicz Zofia

48.     Efler Lucyna

49.     Garbacz Ewa

50.     Hapoń Aldona

51.     Hukowska Danuta

52.     Janik Grażyna

53.     Jasińska Teresa

54.     Jezierska Maria

55.     Jędrej Ryszard

56.     Krasnopolska Alicja

57.     Kuźiński Waldemar

58.     Lebiedowicz Grzegorz

59.     Lis Anna

60.     Maj Józef

61.     Malicka Lucyna

62.     Marczuk Halina

63.     Matras Janusz

64.     Ostrowska Aneta

65.     Pinkos Anna

66.     Porębska Anna

67.     Sioma Bożena

68.     Siwak Bożena

69.     Szajwaj Danuta

70.     Tarnowska Zofia

71.     Wilczyńska Elżbieta

72.     Zasuwa Irena

73.     Zielińska Barbara

74.     Antosz Barbara

75.     Bałszan Jadwiga

76.     Bojarczuk Irena

77.     Burda Wies\ław

78.     Ciesielczuk Jolanta

79.     Dąbrowska Barbara

80.     Fedorczuk Jadwiga

81.     Grzeszczuk Bernard

82.     Janowska Lilianna

83.     Kaźmirek Zofia

84.     Kicun Kazimierz

85.     Konopka Janina

86.     Kowaluk  (Łukasiewicz) Zofia

87.     Kulikowska Anna

88.     Kuźmińska Maria

89.     Lebiedowicz Józef

90.     Łagowicz Grażyna

91.     Łysiak Edmund

92.     Martula Feliksa

93.     Martyniuk Małgorzata

94.     Molska Danuta

95.     Niszta Danuta

96.     Nowak Marian

97.     Ochwat Maria

98.     Okuń Teresa

99.     Ostrowska Elżbieta

100.  Roman Danuta

101.  Rządkowski Jan

102.  Sienkiewicz Urszula

103.  Sołowiej Anna

104.  Stelmaszczuk Zofia

105.  Surma Joanna

106.  Szczekan Barbara

107.  Szyper Anna

108.  Szymański Bogusław

109.  Wasąg Mirosława

110.  Watras Łucja

111.  Żukowska Maria

112.  Bakuniak Irmina

113.  Banaszek Marian

114.  Balicka Danuta

115.  Borkowska Zofia

116.  Ciesileczuk Maria

117.  Dołba Jadwiga

118.  Graboś Barbara

119.  Hukowski Adam

120.  Iwanicka Cecylia

121.  Jakubowski Wiesław

122.  Jurkowska Barbara

123.  Kamiński Ryszard

124.  Kosiuk Justyna

125.   Kruk Bożena

126.  Kukla Bożena

127.  Kulczycka Krystyna

128.  Kwaśniewski Mariusz

129.  Lachowicz Bogusław

130.  Lubawska Elzbieta

131.  Łaciński Jacek

132.  Malinowska Danuta

133.  Majewska Anna

134.  Mazur Danuta

135.  Muda Lucyna

136.  Muca Teresa

137.  Orzechowski Andrzej

138.  Paszkowski Wiesław

139.  Pająk Alicja

140.  Pańczyk Maria

141.  Podściański Marek

142.  Przepiórka Jolanta

143.  Sagata Andrzej

144.  Słomiana Krystyna

145.  Szarowolec Ryszard

146.  Szewczuk Danuta

147.  Trzuskowska Teresa

148.  Wietrzyk Alicja

149.  Wójcik Ewa

150.  Zacharczuk Wojciech

151.  Ziejewska Elżbieta

152.  Romaszko Bożena

 

1975/¢76

 

1.        Błaszczuk Małgorzata

2.        Furman Teresa

3.        Gałan Barbara

4.        Grodzicka Maria

5.        Kania Lucyna

6.        Kapik Iwona

7.        Kłyż Zofia

8.        Kocaj Elżbieta

9.        Korneluk Krystyna

10.     Kuźniarska Ewa

11.     Kwiecień Marta

12.     Lachowska Elżbieta

13.     Lebiedowicz Halina

14.     Mazepa Ewa

15.     Moczarska Ewa

16.     Noworol Eugeniusz

17.     Pieńkowska Ewa

18.     Pietrzyk Alicja

19.     Popławska Irena

20.     Rubaj Eliza

21.     Skowron Ewa

22.     Smyk Łucja

23.     Staszczuk Teresa

24.     Stępka Wiesław

25.     Szajdecki Adam

26.     Szczerba Stanisław

27.     Szopiński Leszek

28.     Śliwa Alicja

29.     Tomasiak Marta

30.     Tomicka Danuta

31.     Watras Marta

32.     Wawrzaszek Maria

33.     Więch Anna

34.     Witkowski Jacek

35.     Wróblewska Barbara

36.     Zaborski Bogdan

37.     Znajomska Danuta

38.     Żołdak Barbara

39.     Hubka Barbara

40.     Adamczuk Bogusław

41.     Bielańska Jolanta

42.     Boniewski Wiktor

43.     Buczek Maria

44.     Cichus Alicja

45.     Chaber Regina

46.     Czoch Anna

47.     Dycha Janusz

48.     Dziadosz Janusz

49.     Fedorczuk Joanna

50.     Garczyńska Franciszka

51.     Giz Jolanta

52.     Grabowska Bożena

53.     Grela Anna

54.     Grela Ewa

55.     Kania Bożena

56.     Kaliszczuk Jadwiga

57.     Kluziak Małgorzata

58.     Kołodziejczyk Małgorzata

59.     Kołodziejczyk Zofia

60.     Koza Jadwiga

61.     Krawczuk Lucyna

62.     Krupińska Teresa

63.     Kubiak Wiesława

64.     Król Danuta

65.     Kulczycka Władysława

66.     Kwiecińska Teresa

67.     Kuźmińska Krystyna

68.     Lachawiec Barbara

69.     Łuszczakiewicz Zygmunt

70.     Majewski Andrzej

71.     Malicka Anna

72.     Markowiec Alina

73.     Matuszyńska Deoniza

74.     Nowak Ewa

75.     Papuga Elżbieta

76.     Rozkal Sławomir

77.     Starykiewicz Tadeusz

78.     Szkałuba Halina

79.     Szpinda Wiesława

80.     Walczuk Joanna

81.     Zaburda Ewa

82.     Zwolińska Maria

83.     Żak Teresa

84.     Beń Jolanta

85.     Bojko Irena

86.     Cichecka Anna

87.     Cierech Maria

88.     Dudka Helena

89.     Duma Wiesław

90.     Dworak Henryk

91.     Dworniczak Stanisław

92.     Grabowska Irena

93.     Greniuk Danuta

94.     Jakulewicz Alicja

95.     Jaroszyński Artur

96.     Jasina Barbara

97.     Kamień Jadwiga

98.     Karkuszewska Jadwiga

99.     Kaziuk Grażyna

100.  Kicun Alina

101.  Kotyło Irena

102.  Kusiak Janusz

103.  Leszczyński Artur

104.  Lubawski Janusz

105.  Mazurkiewicz Waldemar

106.  Mitkowska Maria

107.  Nieradko Maria

108.  Prokopowicz Bogumiła

109.  Przeworski Krzysztof

110.  Pyc Teresa

111.  Smaga Zuzanna

112.  Smal Tadeusz

113.  Stolz Maria

114.  Surmaczyńska Barbara

115.  Swatek Krystyna

116.  Swatowska Danuta

117.  Szczur Barbara

118.  Szewczuk Karol

119.  Szumiata Joanna

120.  Szurma Krystyna

121.  Szymańska Danura

122.  Zacharczuk Janusz

123.  Zając Marek

124.  Zamiszczak Irena

125.  Kostek Ryszard

126.  Bojarczuk Anna

127.  Bojko Lech

128.  Burda Andrzej

129.  Czuwara Elżbieta

130.  Daciuk Cezary

131.  Garbol Anna

132.  Gardias Elżbieta

133.  Gierbienis Andrzej

134.  Iwanicka Teresa

135.  Hukowska Elzbieta

136.