Aktualności

 
     
Jubileusz 90-lecia szkoły
 
Dane szkoły
 
Plan lekcji
 
Oferta edukacyjna
 
Rekrutacja
 
Kadra pedagogiczna

Dyrekcja

Nauczyciele

Patron
 
Historia szkoły
 
Dokumenty

Wykaz podręczników

Statut i WSO

Kroniki

Matura
 
Egzamin gimnazjalny
 
Osiągnięcia

Olimpiady

Konkursy

Zawody sportowe

Galeria

Uroczystości szkolne

Wycieczki

Studniówki

Bale gimnazjalne

Matury

Egzaminy gimnazjalne

Galeria prac uczniowskich

Biblioteka
 
UKS "OGÓLNIAK"
 
Samorząd szkolny
 
RTM - Staszic
 
Projekt "Talk to me!"
 
Stypendia szkolne
 
Ubezpieczenia
 
Pedagog szkolny
 
Pomoc socjalna dla uczniów
 
Zamówienia publiczne
 
Sponsorzy
 
Strony uczniów
 
Linki
 
  Dzisiaj jest poniedziałek, 25 czerwca 2018 r.
 

Osiągnięcia w konkursach
i olimpiadach w roku szkolnym 2010/2011:

Gimnazjum

Nazwa konkursu

Nazwisko, imię i klasa uczestnika etapu szkolnego

Nazwisko, imię i klasa uczestnika kolejnych etapów

Nazwisko i imię nauczyciela

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

 

Konrad Hukowski III c – finalista etapu Wojewódzkiego

Czesława Semczuk

Konkurs Matematyczny „Zagimak”

 

Konrad Hukowski III c – laureat III etapu

Kaja Kwiatkowska III c, Dorota Kwiatkowska II c – finalistki III etapu

Czesława Semczuk

Konkurs Matematyczny „Zagimak”

 

Aleksandra Szeląg II a – laureatka III etapu

Kajetan Pańko II a, Magdalena Kmiecik II b – finaliści III etapu

Marzena Banach

Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

II d

Patrycja Żołdak

Aleksandra Lizun

Ewa Wesołek

II b

Hubert Wróblewski

Magdalena Kmiecik

Paula Lewicka

II a

Aleksandra Szeląg

III a

Marta Gałan

Wojciech Borsukiewicz

I b

Ilona Sajkiewicz

Tomasz Kramek

Klaudia majewska

II c

Patrycja Wojda

 

Janina Mirska

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Szukamy mistrza ortografii”

Ilona sajkiewicz I b

Kinga Marczuk Ib

Klaudia Majewska Ib

Adriana Szwiec IIIc

 

Joanna Szabat

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Szukamy mistrza ortografii”

Dominika Kwiecińska III b

Malwina Łacińska II c

Magdalena Pawlos IIIb

 

Katarzyna Krotkiewicz

V Ogólnopolski konkurs Recytatorski „Przebudzeni do życia”

Ewa Czarnecka

Kinga Panasiewicz III b

Kinga Panasiewicz III b – II m. w etapie wojw.

Katarzyna Krotkiewicz

„ Debiuty” Konkurs Literacki

 

Aleksandra Szeląg II a– laureatka etapu rejonowego

Dorota Sędłak

Kuratoryjny Konkurs Języka Rosyjskiego

 

Katarzyna Mazniewa kl. IIIa – laureatka etapu wojew.

Małgorzata Łepik

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny

 

Grzegorz Góra III b

Tomasz Kurowski III b – finaliści etapu wojewódzkiego

Monika Młynarczuk

„Losy żołnierza i oręża polskiego”

 

Konrad Hukowski III c – laureat etapu wojewódzkiego

Elżbieta Dąbrowska

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tecza”

II c

Borkowska Agata

Kidyba Marta

Wojda Patrycja

Łukiewicz Karolina

I a

Kogut Kaja

Załoga Bartosz

Smalej Anna

Sztuk Karol

Kropop  Diana

Wyróżnienia w konkursie w etapie ogólnopolskim:

Kogut Kaja

Załoga Bartosz

Smalej Anna

Borkowska Agata

Wojda Patrycja

Anna Jańczuk

Ogólnopolski Konkurs Norwidowski

Ewa Czarnecka III b

Ewa Czarnecka – II m. w etapie ogólnopolskim

Anna Jańczuk

„Wokół Wielkanocnej Nadziei”

ok. 200 uczniów klas pierwszych i drugich

Etap ogólnopolski:

Pachniewska Paulina I c – I m-ce

Wróblewski Hubert II b – III m.

Kasztelan Kinga I c – III m.

Anna Jańczuk

„@lgorytm” Konkurs organizowany przez LSCDN Zamość

20 uczniów klas II i III

Angelika Szambara III b,

Bartosz Kozłowski III c – finalisci etapu rejonowego

Iwona Fietko

„@lgorytm” Konkurs organizowany przez LSCDN Zamość

Kwiatkowski Szymon Iia

Pańko Kajetan II a

 

Wojciech Borkowski

 

Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

Puchala Natalia I a

Borsukiewicz Agata II a

Szeląg Aleksandra II a

 

Wojciech Borkowski

Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

Kinga Marczak I b

Ilona Sajkiewicz I b

Klaudia Majewska I b

Karolina Grzeszczuk I b

 

s. Małgorzata Jakubczak

Kuratoryjny Konkurs Gimnazjalny z biologii

 

Magdalena Hajkiewicz III c – laureatka etapu wojew.

Anna Michalczuk

 Liceum

Nazwa konkursu

Nazwisko, imię i klasa uczestnika etapu szkolnego

Nazwisko, imię i klasa uczestnika kolejnych etapów

Nazwisko i imię nauczyciela

II Konkurs statystyczno – demograficzny

 

III c

Wrzyszcz Łukasz

Tor Magda

Gębala Iwona

I a

Malon Mateusz

Kopczyński Oktawian

Szumiata Marta – finaliści  konkursu

Jarosław Grzeszczuk

Konkurs matematyczny „Zostań Euklidesem” w ramach Młodzieżowych Uniwersytetów Matematycznych

 

Szumiata Marta I a

Jureczko Marcin I a – finaliści konkursu,

Malon Mateusz I a – laureat konkursu

Jarosław Grzeszczuk

Konkurs Fizyczny „Lwiątko”

Aleksandra Podgórska I b

 

Janina Mirska

Konkurs Fizyczny „Rok przed Maturą”

II a

Marcin Guzik

Aleksandra Jańczuk

Hubert Lewandowski

Wioleta Matysiak

Szymon Popławski

Robert Rupik

Uczestnicy etapu wojew.:

Aleksandra Jańczuk II a

Wioleta Matysiak II a

Szymon Popławski II a

Andrzej Bielak

Konkurs Chemiczny „Rok przed Maturą”

17 uczniów kl. II b

Uczestnicy etapu wojew.:

Marta Patyjewicz II b

Ewelina Wójcik II b

Paulina Budny II b

Anna Modzelewska

XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

Uczestnicy etapu wojew.:

Anna Babicz I b

Marta Kwiatkowska I f

Marta Krupa

Konkurs Biologiczny „Powtórka przed Maturą”

Karol Góra II d

Bartosz Kokoszko II d

Katarzyna Sołodko II d

Natalia Patkowska II d

Dorota Augustynek II d

Anna Piróg II d

 

Marta Krupa

Olimpiada Biologiczna

 

Uczestniczka etapu wojew.:

Marlena Huskowska III b

Anna Michalczuk

 

 

Konkurs Biologiczny „Powtórka przed Maturą”

 

Uczestnicy etapu wojew.:

Marta Patyjewicz II b

Ewelina Wójcik II b

Paulina Budny II b

Anna Michalczuk

Konkurs Biochemiczny pod patronatem UMCS

Mateusz Kłak II b

 

Anna Michalczuk

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

Anna Fietko I a – wyróżnienie w etapie wojew.

Beata Trześniowska

Konkurs Recytatorski „Chopin i jego przyjaciele”

 

Anna Fietko I a – laureatka etapu wojewódzkiego

Beata Trześniowska

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Polsko – Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa"

 

Anna Fietko I a  - wyróżnienie na etapie wojewódzkim

Beata Trześniowska

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

Joanna Mołodecka II e – wyróżnienie na etapie wojew.

Dorota Sędłak

„Ziemia hrubieszowska w poezji i prozie”

 

Joanna Mołodecka II e – wyróżnienie

Dorota Sędłak

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii”

Mateusz Głowacki II e – II m-ce w szkole

 

Dorota Sędłak

 

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

Małgorzata Stachowiak II b – finalistka etapu wojewódzkiego,

(akompaniament – Artur Mirocki)

Anna Jaśków

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Małgorzata Stachowiak II b – laureatka etapu wojewódzkiego

 

Anna Jaśków

 

Konkurs o indeks „Dzieło Nowego Tysiąclecia im. Bp Jana Chrapka”

 

Anna Watras III b

Sylwia Jaskorska III e – laureatka (uzyskała indeks)

 

Anna Jaśków

Rejonowy Konkurs Ortograficzny

Głowacz Diana III  a

Kicun Agata III a

 

Barbara Wierzchowska

Konkurs o indeks „Dzieło Nowego Tysiąclecia im. Bp Jana Chrapka”

 

Patryk Bedliński III c – zakwalifikował się do edycji centralnej – 22.06 ogłoszenie wyników; po II etapie – rozmowa kwalifikacyjna

Barbara Wierzchowska

Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej

 

Katarzyna Maśluszczak Id – uczestnik etapu II - diecezjalnego

s. Małgorzata Jakubczak

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

Katarzyna Maśluszczak Id

Jakub Fedurek II d (przeszedł do II etapu, ale nie wziął w nim udziału)

Katarzyna Maśluszczak Id – uczestnik II etapu - diecezjalnego

s. Małgorzata Jakubczak

IV Konkurs Języka Angielskiego „Collegium” organizowany przez NKJO w Zamościu

 

Patrycjusz Błaszczuk Ia – finalista konkursu

Tomasz Tymecki – uczestnik II etapu

Agnieszka Perkman

Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch macht Spas”

 

Ewelina Chudzik III d – uczestnik II etapu

Katarzyna Dziumaga

„Uczeń na rynku pracy”

Wszyscy (5) uczestnicy przeszli do etapu powiatowego

Etap powiatowy:

Wojciech Błaszczuk III a

Michał Bucior III c

Dawid Kozieł III c

Paweł Dąbrowski III c

Cezary Gałka III c

Etap rejonowy:

Michał Bucior III c

Dawid Kozieł III c

Paweł Dąbrowski III c

 

Agnieszka Umer

Konkurs matematyczny dla uczniów LO pod patronatem UMCS

 

Finaliści:

Mateusz Malon I a

Oktawian Kopczyński I a

Agata Kicun III a

Laureaci:

Mateusz Malon Ia

Agata kicuc III a

Marek Krasiński

Olimpiada Przedsiębiorczości

Wojciech Błaszczuk

 

Agnieszka Umer

Osiągnięcia w konkursach i olimpiadach w roku szkolnym 2009/2010,

 

(c) A. Bogatko